Ryzen 7 PRO 4750U
FP6
•
Renoir
•
07.05.2020
•
8 ядер /
16 потоків
•
1.70 GHz
•
15W
🏆 Top #1151
🎯 Gaming
Performance
Synthetic Score
13,157
PassMark
14,736
Efficiency
877.13
Ryzen 7 PRO 4750U — це продуктивний чип:family_text від AMD, реліз якого відбувся:year_text. Завдяки використанню 7 nm техпроцесу, виробнику вдалося досягти відмінного балансу продуктивності. Встановлюється чип у сокет відповідних материнських плат. CPU отримав 8 фізичних ядер. Завдяки технології багатопотоковості, він обробляє до 16 потоків даних. Стартові робочі частоти починаються від позначки 1.7 ГГц. Під час виконання ресурсомістких завдань тактова частота буститься до вражаючих 4.1 ГГц. Для швидкого обміну даними передбачено 8 МБ кеш-пам'яті третього рівня (L3). Рівень TDP для цієї моделі встановлено в межах 15 Вт. Хоча Ryzen 7 PRO 4750U не позиціонується як флагманське геймерське рішення, він цілком здатен впоратися з популярними іграми на середніх налаштуваннях у поєднанні з дискретною відеокартою.
Загальна інформація
| Дата випуску | 07.05.2020 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Сімейство | Zen |
| Серія | Ryzen 7 |
| Кодове ім’я | Renoir |
| Маркування (OPN/S-Spec) | 100-000000101 |
Архітектура
| Сокет | FP6 |
| Мікроархітектура | Zen 2 |
| Техпроцес (CPU Node) | 7 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | TSMC |
| Кількість транзисторів | 9.80 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 156.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | BGA |
| Припаяний до плати (BGA) | Так |
| Макс. температура (TjMax) | 105 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 8 |
| Кількість потоків | 16 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1.7 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 4.1 GHz |
| Множник | 17.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 51.20 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 512 KB |
| Кеш L2 | 4 MB |
| Кеш L3 | 8 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | Radeon RX Vega 7 |
| Версія PCIe | PCIe 3.0 x12 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 15 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 14 736 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 2 464 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 877.13 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.