Ryzen 7 7435HS
FP7
•
Rembrandt-R
•
01.01.2023
•
8 ядер /
16 потоків
•
3.10 GHz
•
45W
🏆 Top #764
🎯 Gaming
Performance
Synthetic Score
22,272
PassMark
22,992
Efficiency
494.93
Модель Ryzen 7 7435HS:family_text, розроблена інженерами AMD, поповнила асортимент десктопних рішень:year_text. В основі процесора лежить передова 6 nm літографія, а сам він сумісний із роз'ємом відповідних материнських плат. Багатозадачність реалізована за рахунок 8 ядер та 16 обчислювальних потоків, чого цілком достатньо для комфортної роботи. За замовчуванням ядра функціонують на частоті 3.1 ГГц. Завдяки технологіям динамічного розгону, максимальна частота зростає до 4.5 ГГц. Для швидкого обміну даними передбачено 16 МБ кеш-пам'яті третього рівня (L3). Номінальне енергоспоживання (TDP) складає 45 Вт, тому варто подбати про відповідне охолодження. Ігрова продуктивність Ryzen 7 7435HS знаходиться на високому рівні. Архітектурні покращення та місткий кеш дозволяють системі блискавично обробляти фізику ігрових двигунів.
Загальна інформація
| Дата випуску | 01.01.2023 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Сімейство | Zen |
| Серія | Ryzen 7 |
| Кодове ім’я | Rembrandt-R |
| Маркування (OPN/S-Spec) | 100-000001506 |
Архітектура
| Сокет | FP7 |
| Мікроархітектура | Zen 3+ |
| Техпроцес (CPU Node) | 6 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | TSMC |
| Площа кристала (Die Size) | 210.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | BGA |
| Припаяний до плати (BGA) | Так |
| Макс. температура (TjMax) | 95 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 8 |
| Кількість потоків | 16 |
Тактові частоти
| Базова частота | 3.1 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 4.5 GHz |
| Множник | 31.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 76.80 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 512 KB |
| Кеш L2 | 4 MB |
| Кеш L3 | 16 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe | PCIe 4.0 x20 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 45 W |
| Налаштовуваний TDP (cTDP) | 35 W - 54 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 22 992 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 3 124 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 494.93 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.