Ryzen 5 7640HS
FP8
•
Phoenix
•
01.01.2023
•
6 ядер /
12 потоків
•
4.30 GHz
•
35W
🏆 Top #894
🎯 Gaming
Performance
Synthetic Score
19,007
PassMark
22,849
Efficiency
543.06
Компанія AMD випустила процесор Ryzen 5 7640HS:year_text, розширивши свою популярну серію:family_text. Завдяки використанню 4 nm техпроцесу, виробнику вдалося досягти відмінного балансу продуктивності. Встановлюється чип у сокет відповідних материнських плат. Він має у своєму розпорядженні 6 ядер та 12 потоків, що робить його чудовим вибором для сучасних завдань. За замовчуванням ядра функціонують на частоті 4.3 ГГц. При серйозних навантаженнях частота може автоматично підвищуватися до 5 ГГц. Для швидкого обміну даними передбачено 16 МБ кеш-пам'яті третього рівня (L3). Рівень TDP для цієї моделі встановлено в межах 35 Вт. Ігрова продуктивність Ryzen 5 7640HS знаходиться на високому рівні. Архітектурні покращення та місткий кеш дозволяють системі блискавично обробляти фізику ігрових двигунів.
Загальна інформація
| Дата випуску | 01.01.2023 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Сімейство | Zen |
| Серія | Ryzen 5 |
| Кодове ім’я | Phoenix |
| Маркування (OPN/S-Spec) | 100-000000956 (FP7r2) 100-000000965 (FP7) 100-000001130 (FP8) |
Архітектура
| Сокет | FP8 |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Техпроцес (CPU Node) | 4 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | TSMC |
| Кількість транзисторів | 25.00 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 178.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | BGA |
| Припаяний до плати (BGA) | Так |
| Макс. температура (TjMax) | 100 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 6 |
| Кількість потоків | 12 |
Тактові частоти
| Базова частота | 4.3 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 5 GHz |
| Множник | 43.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 89.60 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 384 KB |
| Кеш L2 | 6 MB |
| Кеш L3 | 16 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | Radeon 760M |
| Версія PCIe | PCIe 4.0 x20 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 35 W |
| Налаштовуваний TDP (cTDP) | 35 W - 54 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 22 849 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 3 650 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 543.06 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.