Ryzen 5 5600
AM4
•
Vermeer
•
20.04.2022
•
6 ядер /
12 потоків
•
3.50 GHz
•
65W
🏆 Top #815
🎯 Gaming
Performance
Synthetic Score
20,894
PassMark
21,545
Efficiency
321.45
Компанія AMD випустила процесор Ryzen 5 5600:year_text, розширивши свою популярну серію:family_text. В основі процесора лежить передова 7 nm літографія, а сам він сумісний із роз'ємом відповідних материнських плат. Багатозадачність реалізована за рахунок 6 ядер та 12 обчислювальних потоків, чого цілком достатньо для комфортної роботи. За замовчуванням ядра функціонують на частоті 3.5 ГГц. Під час виконання ресурсомістких завдань тактова частота буститься до вражаючих 4.4 ГГц. Наявність вільного множника робить цю модель ідеальною для любителів ручного розгону. Обсяг смарт-кешу L3 становить 32 МБ, що позитивно впливає на загальну швидкість реакції системи. Рівень TDP для цієї моделі встановлено в межах 65 Вт. Щодо ігрової продуктивності, Ryzen 5 5600 є чудовим рішенням для геймерських збірок. Високі робочі частоти та солідний об'єм кеш-пам'яті забезпечують стабільний і високий FPS у сучасних AAA-проєктах.
Загальна інформація
| Дата випуску | 20.04.2022 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Zen |
| Серія | Ryzen 5 |
| Кодове ім’я | Vermeer |
| Маркування (OPN/S-Spec) | 100-000000927 |
Архітектура
| Сокет | AM4 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Техпроцес (CPU Node) | 7 nm |
| Техпроцес (I/O Node) | 12 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | TSMC |
| Кількість транзисторів | 4.15 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 74.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | PGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 6 |
| Кількість потоків | 12 |
Тактові частоти
| Базова частота | 3.5 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 4.4 GHz |
| Множник | 35.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Так |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 51.20 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 384 KB |
| Кеш L2 | 3 MB |
| Кеш L3 | 32 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe | PCIe 4.0 x20 |
| Кулер у комплекті | Wraith Stealth |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 65 W |
| Макс. споживання (Turbo/PL2) | 88 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 21 545 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 3 257 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 321.45 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.