Ryzen 5 4500
AM4
•
Renoir
•
04.04.2022
•
6 ядер /
12 потоків
•
3.60 GHz
•
65W
🏆 Top #1683
🎯 Gaming
Performance
Synthetic Score
6,405
PassMark
16,019
Efficiency
98.54
Модель Ryzen 5 4500:family_text, розроблена інженерами AMD, поповнила асортимент десктопних рішень:year_text. Завдяки використанню 7 nm техпроцесу, виробнику вдалося досягти відмінного балансу продуктивності. Встановлюється чип у сокет відповідних материнських плат. Багатозадачність реалізована за рахунок 6 ядер та 12 обчислювальних потоків, чого цілком достатньо для комфортної роботи. Базова тактова частота становить 3.6 ГГц. Алгоритми автоматичного розгону дозволяють чипу прискорюватися до 4.1 ГГц, коли цього вимагає система. Оскільки множник тут розблокований, ентузіасти зможуть витиснути з процесора додаткові мегагерци. Процесор оснащений містким буфером: об'єм кеш-пам'яті L3 дорівнює 8 МБ. Виробник вказує тепловиділення на позначці 65 Вт у стандартному режимі роботи. Щодо ігрової продуктивності, чип забезпечує базовий рівень комфорту. Він відмінно підійде для казуальних ігор, онлайн-проєктів або кіберспортивних дисциплін, де не потрібна екстремальна потужність.
Загальна інформація
| Дата випуску | 04.04.2022 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Zen |
| Серія | Ryzen 5 |
| Кодове ім’я | Renoir |
| Маркування (OPN/S-Spec) | 100-000000xxx |
Архітектура
| Сокет | AM4 |
| Мікроархітектура | Zen 2 |
| Техпроцес (CPU Node) | 7 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | TSMC |
| Кількість транзисторів | 9.80 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 156.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | PGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 6 |
| Кількість потоків | 12 |
Тактові частоти
| Базова частота | 3.6 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 4.1 GHz |
| Множник | 36.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Так |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 51.20 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 384 KB |
| Кеш L2 | 3 MB |
| Кеш L3 | 8 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe | PCIe 3.0 x16 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 65 W |
| Макс. споживання (Turbo/PL2) | 88 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 16 019 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 2 589 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 98.54 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.