Ryzen 5 3580U
FP5
•
Picasso
•
22.10.2019
•
4 ядра /
8 потоків
•
2.10 GHz
•
15W
🏆 Top #1739
Performance
Synthetic Score
6,012
PassMark
7,139
Efficiency
400.80
Ryzen 5 3580U — це продуктивний чип:family_text від AMD, реліз якого відбувся:year_text. В основі процесора лежить передова 12 nm літографія, а сам він сумісний із роз'ємом відповідних материнських плат. Багатозадачність реалізована за рахунок 4 ядер та 8 обчислювальних потоків, чого цілком достатньо для комфортної роботи. Стартові робочі частоти починаються від позначки 2.1 ГГц. Завдяки технологіям динамічного розгону, максимальна частота зростає до 3.7 ГГц. Для швидкого обміну даними передбачено 4 МБ кеш-пам'яті третього рівня (L3). Номінальне енергоспоживання (TDP) складає 15 Вт, тому варто подбати про відповідне охолодження. Щодо ігрової продуктивності, чип забезпечує базовий рівень комфорту. Він відмінно підійде для казуальних ігор, онлайн-проєктів або кіберспортивних дисциплін, де не потрібна екстремальна потужність.
Загальна інформація
| Дата випуску | 22.10.2019 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Сімейство | Zen |
| Серія | Ryzen 5 |
| Кодове ім’я | Picasso |
| Маркування (OPN/S-Spec) | unknown |
Архітектура
| Сокет | FP5 |
| Мікроархітектура | Zen+ |
| Техпроцес (CPU Node) | 12 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | GlobalFoundries |
| Кількість транзисторів | 4.94 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 210.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | BGA |
| Припаяний до плати (BGA) | Так |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 4 |
| Кількість потоків | 8 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.1 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.7 GHz |
| Множник | 21.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 38.40 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 384 KB |
| Кеш L2 | 2 MB |
| Кеш L3 | 4 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | Radeon Vega 9 |
| Версія PCIe |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 15 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 7 139 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 924 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 400.80 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.