Ryzen 3 8440U
FP7
•
Hawk Point
•
06.12.2023
•
4 ядра /
8 потоків
•
3.00 GHz
•
28W
🏆 Top #1128
🎯 Gaming
Performance
Synthetic Score
13,503
PassMark
11,957
Efficiency
482.25
Процесор Ryzen 3 8440U від компанії AMD був офіційно представлений на ринку:year_text. Виробництво кристала здійснюється за 4 nm технологією. Для збірки ПК знадобиться материнська плата з платформою відповідних материнських плат. Тут застосовано гібридний дизайн: 1 потужних ядер беруть на себе важкі задачі, а 3 енергоефективних відповідають за фонові процеси. Загальна кількість потоків становить 8. У штатному режимі чип працює на частоті 3 ГГц. Завдяки технологіям динамічного розгону, максимальна частота зростає до 4.7 ГГц. Процесор оснащений містким буфером: об'єм кеш-пам'яті L3 дорівнює 8 МБ. Базовий тепловий пакет (TDP) процесора заявлений на рівні 28 Вт. Щодо ігрової продуктивності, Ryzen 3 8440U є чудовим рішенням для геймерських збірок. Високі робочі частоти та солідний об'єм кеш-пам'яті забезпечують стабільний і високий FPS у сучасних AAA-проєктах.
Загальна інформація
| Дата випуску | 06.12.2023 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Сімейство | Zen |
| Серія | Ryzen 3 |
| Кодове ім’я | Hawk Point |
| Маркування (OPN/S-Spec) | 100-000001325 (FP7r2) 100-000001332 (FP7) |
Архітектура
| Сокет | FP7 |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Техпроцес (CPU Node) | 4 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | TSMC |
| Кількість транзисторів | 20.90 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 137.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | BGA |
| Припаяний до плати (BGA) | Так |
| Макс. температура (TjMax) | 100 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 4 |
| Кількість потоків | 8 |
| Продуктивні ядра (P-Cores) | 1 |
| Енергоефективні ядра (E-Cores) | 3 |
| Гібридна архітектура | Так (big.LITTLE) |
Тактові частоти
| Базова частота | 3 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 4.7 GHz |
| Базова частота E-Core | 2.8 GHz |
| Turbo частота E-Core | 3.3 GHz |
| Множник | 30.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 89.60 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 64 KB |
| Кеш L2 | 1 MB |
| Кеш L3 | 8 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | Radeon 740M |
| Версія PCIe | PCIe 4.0 x14 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 28 W |
| Налаштовуваний TDP (cTDP) | 15 W - 30 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 11 957 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 3 344 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 482.25 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.