Ryzen 3 3100
AM4
•
Matisse
•
24.04.2020
•
4 ядра /
8 потоків
•
3.60 GHz
•
65W
🏆 Top #1265
🎯 Gaming
Performance
Synthetic Score
11,421
PassMark
11,529
Efficiency
175.71
Компанія AMD випустила процесор Ryzen 3 3100:year_text, розширивши свою популярну серію:family_text. Виробництво кристала здійснюється за 7 nm технологією. Для збірки ПК знадобиться материнська плата з платформою відповідних материнських плат. CPU отримав 4 фізичних ядер. Завдяки технології багатопотоковості, він обробляє до 8 потоків даних. Стартові робочі частоти починаються від позначки 3.6 ГГц. Алгоритми автоматичного розгону дозволяють чипу прискорюватися до 3.9 ГГц, коли цього вимагає система. Оскільки множник тут розблокований, ентузіасти зможуть витиснути з процесора додаткові мегагерци. Завдяки 16 МБ кешу 3-го рівня, зменшуються затримки при зверненні до оперативної пам'яті. Номінальне енергоспоживання (TDP) складає 65 Вт, тому варто подбати про відповідне охолодження. Хоча Ryzen 3 3100 не позиціонується як флагманське геймерське рішення, він цілком здатен впоратися з популярними іграми на середніх налаштуваннях у поєднанні з дискретною відеокартою.
Загальна інформація
| Дата випуску | 24.04.2020 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Zen |
| Серія | Ryzen 3 |
| Кодове ім’я | Matisse |
| Маркування (OPN/S-Spec) | 100-000000284 |
Архітектура
| Сокет | AM4 |
| Мікроархітектура | Zen 2 |
| Техпроцес (CPU Node) | 7 nm |
| Техпроцес (I/O Node) | 12 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | TSMC |
| Кількість транзисторів | 3.80 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 74.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | PGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 4 |
| Кількість потоків | 8 |
Тактові частоти
| Базова частота | 3.6 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.9 GHz |
| Множник | 36.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Так |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 51.20 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 256 KB |
| Кеш L2 | 2 MB |
| Кеш L3 | 16 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe | PCIe 4.0 x16 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 65 W |
| Макс. споживання (Turbo/PL2) | 88 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 11 529 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 2 411 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 175.71 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.