PRO A10-9700
AM4
•
Bristol Ridge
•
27.07.2017
•
4 ядра /
4 потоки
•
3.50 GHz
•
65W
🏆 Top #2183
Performance
Synthetic Score
3,326
PassMark
3,603
Efficiency
51.17
Процесор PRO A10-9700 від компанії AMD був офіційно представлений на ринку:year_text. Виробництво кристала здійснюється за 28 nm технологією. Для збірки ПК знадобиться материнська плата з платформою відповідних материнських плат. Багатозадачність реалізована за рахунок 4 ядер та 4 обчислювальних потоків, чого цілком достатньо для комфортної роботи. Базова тактова частота становить 3.5 ГГц. У режимі Turbo Boost цей показник здатний досягати позначки в 3.8 ГГц. Виробник вказує тепловиділення на позначці 65 Вт у стандартному режимі роботи. Хоча PRO A10-9700 не позиціонується як флагманське геймерське рішення, він цілком здатен впоратися з популярними іграми на середніх налаштуваннях у поєднанні з дискретною відеокартою.
Загальна інформація
| Дата випуску | 27.07.2017 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Bulldozer |
| Серія | A10 |
| Кодове ім’я | Bristol Ridge |
| Маркування (OPN/S-Spec) | AD970BAGM44AB |
Архітектура
| Сокет | AM4 |
| Мікроархітектура | Excavator |
| Техпроцес (CPU Node) | 28 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | GlobalFoundries |
| Кількість транзисторів | 3.10 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 250.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | PGA |
| Макс. температура (TjMax) | 90 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 4 |
| Кількість потоків | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 3.5 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.8 GHz |
| Множник | 35.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 38.40 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 320 KB |
| Кеш L2 | 2 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | Radeon R7 |
| Версія PCIe | PCIe 3.0 x8 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 65 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 3 603 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 635 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 51.17 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.