PRO A10-8850B
FM2
•
Godaveri
•
29.09.2015
•
4 ядра /
4 потоки
•
3.90 GHz
•
95W
🏆 Top #2140
Performance
Synthetic Score
3,511
PassMark
3,752
Efficiency
36.96
PRO A10-8850B — це продуктивний чип:family_text від AMD, реліз якого відбувся:year_text. Чип виготовляється за нормами 28 nm техпроцесу та призначений для встановлення в сокет відповідних материнських плат. Багатозадачність реалізована за рахунок 4 ядер та 4 обчислювальних потоків, чого цілком достатньо для комфортної роботи. Базова тактова частота становить 3.9 ГГц. Під час виконання ресурсомістких завдань тактова частота буститься до вражаючих 4.1 ГГц. Базовий тепловий пакет (TDP) процесора заявлений на рівні 95 Вт. Щодо ігрової продуктивності, чип забезпечує базовий рівень комфорту. Він відмінно підійде для казуальних ігор, онлайн-проєктів або кіберспортивних дисциплін, де не потрібна екстремальна потужність.
Загальна інформація
| Дата випуску | 29.09.2015 |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Bulldozer |
| Серія | A10 |
| Кодове ім’я | Godaveri |
| Маркування (OPN/S-Spec) | AD885BXBI44JC |
Архітектура
| Сокет | FM2 |
| Мікроархітектура | Steamroller |
| Техпроцес (CPU Node) | 28 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | GlobalFoundries |
| Кількість транзисторів | 2.41 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 245.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | PGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 4 |
| Кількість потоків | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 3.9 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 4.1 GHz |
| Множник | 39.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 34.10 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 256 KB |
| Кеш L2 | 4 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | Radeon R7 |
| Версія PCIe | PCIe 3.0 x16 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 95 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 3 752 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 611 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 36.96 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.