PRO A10-8770
AM4
•
Carrizo
•
01.10.2016
•
4 ядра /
4 потоки
•
3.50 GHz
•
65W
🏆 Top #2135
Performance
Synthetic Score
3,526
PassMark
3,550
Efficiency
54.25
Процесор PRO A10-8770 від компанії AMD був офіційно представлений на ринку:year_text. Апаратна основа кристала базується на 28 nm нормах виробництва, що забезпечує високу щільність транзисторів. Підтримується роз'єм відповідних материнських плат. Він має у своєму розпорядженні 4 ядер та 4 потоків, що робить його чудовим вибором для сучасних завдань. За замовчуванням ядра функціонують на частоті 3.5 ГГц. Завдяки технологіям динамічного розгону, максимальна частота зростає до 3.8 ГГц. Виробник вказує тепловиділення на позначці 65 Вт у стандартному режимі роботи. Хоча PRO A10-8770 не позиціонується як флагманське геймерське рішення, він цілком здатен впоратися з популярними іграми на середніх налаштуваннях у поєднанні з дискретною відеокартою.
Загальна інформація
| Дата випуску | 01.10.2016 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Bulldozer |
| Серія | A10 |
| Кодове ім’я | Carrizo |
| Маркування (OPN/S-Spec) | AD877BAGM44AB |
Архітектура
| Сокет | AM4 |
| Мікроархітектура | Excavator |
| Техпроцес (CPU Node) | 28 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | GlobalFoundries |
| Кількість транзисторів | 3.10 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 250.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | PGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 4 |
| Кількість потоків | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 3.5 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.8 GHz |
| Множник | 35.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 38.40 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 320 KB |
| Кеш L2 | 2 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | Radeon R7 |
| Версія PCIe |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 65 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 3 550 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 591 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 54.25 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.