Opteron 8356 (B3)
Fr2
•
Barcelona
•
09.04.2008
•
4 ядра /
4 потоки
•
2.30 GHz
•
95W
🏆 Top #2168
Performance
Synthetic Score
3,389
Efficiency
35.67
Компанія AMD випустила процесор Opteron 8356 (B3):year_text, розширивши свою популярну серію:family_text. Завдяки використанню 65 nm техпроцесу, виробнику вдалося досягти відмінного балансу продуктивності. Встановлюється чип у сокет відповідних материнських плат. Він має у своєму розпорядженні 4 ядер та 4 потоків, що робить його чудовим вибором для сучасних завдань. Стартові робочі частоти починаються від позначки 2.3 ГГц. Завдяки 2 МБ кешу 3-го рівня, зменшуються затримки при зверненні до оперативної пам'яті. Рівень TDP для цієї моделі встановлено в межах 95 Вт. Хоча Opteron 8356 (B3) не позиціонується як флагманське геймерське рішення, він цілком здатен впоратися з популярними іграми на середніх налаштуваннях у поєднанні з дискретною відеокартою.
Загальна інформація
| Дата випуску | 09.04.2008 |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Legacy |
| Серія | Opteron |
| Кодове ім’я | Barcelona |
| Маркування (OPN/S-Spec) | OS8356WAL4BGH |
Архітектура
| Сокет | Fr2 |
| Мікроархітектура | K10 |
| Техпроцес (CPU Node) | 65 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | GlobalFoundries |
| Кількість транзисторів | 463 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 285.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 4 |
| Кількість потоків | 4 |
| Макс. процесорів на платі (SMP) | 8 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.3 GHz |
| Множник | 11.50 |
| Частота шини (BCLK) | 200 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 1 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 10.70 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 256 KB |
| Кеш L2 | 2 MB |
| Кеш L3 | 2 MB |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 95 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 3 389 (розрахунок) |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 059 (розрахунок) |
| Ефективність (Perf/Watt) | 35.67 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.