Opteron 8210 EE
F
•
Santa Rosa
•
15.08.2006
•
2 ядра /
2 потоки
•
1.80 GHz
•
45W
🏆 Top #3113
Performance
Synthetic Score
865
Efficiency
19.22
Opteron 8210 EE — це продуктивний чип:family_text від AMD, реліз якого відбувся:year_text. Виробництво кристала здійснюється за 90 nm технологією. Для збірки ПК знадобиться материнська плата з платформою відповідних материнських плат. Багатозадачність реалізована за рахунок 2 ядер та 2 обчислювальних потоків, чого цілком достатньо для комфортної роботи. У штатному режимі чип працює на частоті 1.8 ГГц. Рівень TDP для цієї моделі встановлено в межах 45 Вт. В ігрових збірках початкового або середнього рівня цей процесор покаже себе впевнено, забезпечуючи прийнятну частоту кадрів за умови використання відповідного графічного прискорювача.
Загальна інформація
| Дата випуску | 15.08.2006 |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Legacy |
| Серія | Opteron |
| Кодове ім’я | Santa Rosa |
| Маркування (OPN/S-Spec) | OSH8210GAS6CYE |
Архітектура
| Сокет | F |
| Мікроархітектура | K8 |
| Техпроцес (CPU Node) | 90 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | GlobalFoundries |
| Кількість транзисторів | 227 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 235.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
| Макс. температура (TjMax) | 72 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 2 |
| Кількість потоків | 2 |
| Макс. процесорів на платі (SMP) | 2 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1.8 GHz |
| Множник | 9.00 |
| Частота шини (BCLK) | 200 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 10.70 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 256 KB |
| Кеш L2 | 2 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 45 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 865 (розрахунок) |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 540 (розрахунок) |
| Ефективність (Perf/Watt) | 19.22 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.