Opteron 6370P
G34
•
Warsaw
•
22.01.2014
•
16 ядер /
16 потоків
•
2.00 GHz
•
99W
🏆 Top #1482
Performance
Synthetic Score
8,278
Efficiency
83.62
Процесор Opteron 6370P від компанії AMD був офіційно представлений на ринку:year_text. Виробництво кристала здійснюється за 32 nm технологією. Для збірки ПК знадобиться материнська плата з платформою відповідних материнських плат. CPU отримав 16 фізичних ядер. Завдяки технології багатопотоковості, він обробляє до 16 потоків даних. За замовчуванням ядра функціонують на частоті 2 ГГц. Під час виконання ресурсомістких завдань тактова частота буститься до вражаючих 2.5 ГГц. Обсяг смарт-кешу L3 становить 16 МБ, що позитивно впливає на загальну швидкість реакції системи. Рівень TDP для цієї моделі встановлено в межах 99 Вт. Щодо ігрової продуктивності, чип забезпечує базовий рівень комфорту. Він відмінно підійде для казуальних ігор, онлайн-проєктів або кіберспортивних дисциплін, де не потрібна екстремальна потужність.
Загальна інформація
| Дата випуску | 22.01.2014 |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Bulldozer |
| Серія | Opteron |
| Кодове ім’я | Warsaw |
| Маркування (OPN/S-Spec) | OS6370WQTGGHK |
Архітектура
| Сокет | G34 |
| Мікроархітектура | Piledriver |
| Техпроцес (CPU Node) | 32 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | GlobalFoundries |
| Кількість транзисторів | 2.40 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 630.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 16 |
| Кількість потоків | 16 |
| Макс. процесорів на платі (SMP) | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 2.5 GHz |
| Множник | 10.00 |
| Частота шини (BCLK) | 200 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 4 |
| Пропускна здатність | 51.20 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 768 KB |
| Кеш L2 | 16 MB |
| Кеш L3 | 16 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 99 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 8 278 (розрахунок) |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 646 (розрахунок) |
| Ефективність (Perf/Watt) | 83.62 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.