Opteron 6366 HE
G34
•
Abu Dhabi
•
05.11.2012
•
16 ядер /
16 потоків
•
1.80 GHz
•
85W
🏆 Top #1291
Performance
Synthetic Score
10,982
PassMark
10,265
Efficiency
129.20
Компанія AMD випустила процесор Opteron 6366 HE:year_text, розширивши свою популярну серію:family_text. В основі процесора лежить передова 32 nm літографія, а сам він сумісний із роз'ємом відповідних материнських плат. Він має у своєму розпорядженні 16 ядер та 16 потоків, що робить його чудовим вибором для сучасних завдань. Базова тактова частота становить 1.8 ГГц. Під час виконання ресурсомістких завдань тактова частота буститься до вражаючих 3.1 ГГц. Процесор оснащений містким буфером: об'єм кеш-пам'яті L3 дорівнює 16 МБ. Виробник вказує тепловиділення на позначці 85 Вт у стандартному режимі роботи. Хоча Opteron 6366 HE не позиціонується як флагманське геймерське рішення, він цілком здатен впоратися з популярними іграми на середніх налаштуваннях у поєднанні з дискретною відеокартою.
Загальна інформація
| Дата випуску | 05.11.2012 |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Bulldozer |
| Серія | Opteron |
| Кодове ім’я | Abu Dhabi |
| Маркування (OPN/S-Spec) | OS6366VATGGHK |
Архітектура
| Сокет | G34 |
| Мікроархітектура | Piledriver |
| Техпроцес (CPU Node) | 32 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | GlobalFoundries |
| Кількість транзисторів | 2.40 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 630.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 16 |
| Кількість потоків | 16 |
| Макс. процесорів на платі (SMP) | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1.8 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.1 GHz |
| Множник | 9.00 |
| Частота шини (BCLK) | 200 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 4 |
| Пропускна здатність | 59.70 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 768 KB |
| Кеш L2 | 16 MB |
| Кеш L3 | 16 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 85 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 10 265 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 167 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 129.20 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.