Opteron 6262 HE
G34
•
Interlagos
•
14.11.2011
•
16 ядер /
16 потоків
•
1.60 GHz
•
85W
🏆 Top #1500
Performance
Synthetic Score
8,034
Efficiency
94.52
Модель Opteron 6262 HE:family_text, розроблена інженерами AMD, поповнила асортимент десктопних рішень:year_text. Виробництво кристала здійснюється за 32 nm технологією. Для збірки ПК знадобиться материнська плата з платформою відповідних материнських плат. Багатозадачність реалізована за рахунок 16 ядер та 16 обчислювальних потоків, чого цілком достатньо для комфортної роботи. Стартові робочі частоти починаються від позначки 1.6 ГГц. Завдяки технологіям динамічного розгону, максимальна частота зростає до 2.9 ГГц. Процесор оснащений містким буфером: об'єм кеш-пам'яті L3 дорівнює 16 МБ. Рівень TDP для цієї моделі встановлено в межах 85 Вт. В ігрових збірках початкового або середнього рівня цей процесор покаже себе впевнено, забезпечуючи прийнятну частоту кадрів за умови використання відповідного графічного прискорювача.
Загальна інформація
| Дата випуску | 14.11.2011 |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Bulldozer |
| Серія | Opteron |
| Кодове ім’я | Interlagos |
| Маркування (OPN/S-Spec) | OS6262VATGGGU |
Архітектура
| Сокет | G34 |
| Мікроархітектура | Bulldozer |
| Техпроцес (CPU Node) | 32 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | GlobalFoundries |
| Кількість транзисторів | 2.40 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 630.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 16 |
| Кількість потоків | 16 |
| Макс. процесорів на платі (SMP) | 2 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1.6 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 2.9 GHz |
| Множник | 8.00 |
| Частота шини (BCLK) | 200 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 4 |
| Пропускна здатність | 51.20 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 768 KB |
| Кеш L2 | 16 MB |
| Кеш L3 | 16 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 85 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 8 034 (розрахунок) |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 627 (розрахунок) |
| Ефективність (Perf/Watt) | 94.52 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.