Opteron 4228 HE
C32
•
Valencia
•
14.11.2011
•
6 ядер /
6 потоків
•
2.80 GHz
•
65W
🏆 Top #2155
Performance
Synthetic Score
3,457
Efficiency
53.18
Opteron 4228 HE — це продуктивний чип:family_text від AMD, реліз якого відбувся:year_text. Апаратна основа кристала базується на 32 nm нормах виробництва, що забезпечує високу щільність транзисторів. Підтримується роз'єм відповідних материнських плат. CPU отримав 6 фізичних ядер. Завдяки технології багатопотоковості, він обробляє до 6 потоків даних. Стартові робочі частоти починаються від позначки 2.8 ГГц. Завдяки технологіям динамічного розгону, максимальна частота зростає до 3.6 ГГц. Обсяг смарт-кешу L3 становить 8 МБ, що позитивно впливає на загальну швидкість реакції системи. Виробник вказує тепловиділення на позначці 65 Вт у стандартному режимі роботи. В ігрових збірках початкового або середнього рівня цей процесор покаже себе впевнено, забезпечуючи прийнятну частоту кадрів за умови використання відповідного графічного прискорювача.
Загальна інформація
| Дата випуску | 14.11.2011 |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Bulldozer |
| Серія | Opteron |
| Кодове ім’я | Valencia |
| Маркування (OPN/S-Spec) | OS4228OFU6KGU |
Архітектура
| Сокет | C32 |
| Мікроархітектура | Bulldozer |
| Техпроцес (CPU Node) | 32 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | GlobalFoundries |
| Кількість транзисторів | 1.20 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 315.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
| Макс. температура (TjMax) | 68 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 6 |
| Кількість потоків | 6 |
| Макс. процесорів на платі (SMP) | 2 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.8 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.6 GHz |
| Множник | 14.00 |
| Частота шини (BCLK) | 200 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 25.60 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 288 KB |
| Кеш L2 | 6 MB |
| Кеш L3 | 8 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 65 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 3 457 (розрахунок) |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 720 (розрахунок) |
| Ефективність (Perf/Watt) | 53.18 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.