Opteron 2346 HE
Fr2
•
Barcelona
•
10.09.2007
•
4 ядра /
4 потоки
•
1.80 GHz
•
68W
🏆 Top #2421
Performance
Synthetic Score
2,360
Efficiency
34.71
Процесор Opteron 2346 HE від компанії AMD був офіційно представлений на ринку:year_text. Завдяки використанню 65 nm техпроцесу, виробнику вдалося досягти відмінного балансу продуктивності. Встановлюється чип у сокет відповідних материнських плат. Обчислювальний арсенал цієї моделі налічує 4 ядер, здатних виконувати 4 потоків інструкцій одночасно. У штатному режимі чип працює на частоті 1.8 ГГц. Процесор оснащений містким буфером: об'єм кеш-пам'яті L3 дорівнює 2 МБ. Виробник вказує тепловиділення на позначці 68 Вт у стандартному режимі роботи. Щодо ігрової продуктивності, чип забезпечує базовий рівень комфорту. Він відмінно підійде для казуальних ігор, онлайн-проєктів або кіберспортивних дисциплін, де не потрібна екстремальна потужність.
Загальна інформація
| Дата випуску | 10.09.2007 |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Legacy |
| Серія | Opteron |
| Кодове ім’я | Barcelona |
| Маркування (OPN/S-Spec) | OS2346PAL4BGC OS2346PAL4BGE |
Архітектура
| Сокет | Fr2 |
| Мікроархітектура | K10 |
| Техпроцес (CPU Node) | 65 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | GlobalFoundries |
| Кількість транзисторів | 463 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 285.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 4 |
| Кількість потоків | 4 |
| Макс. процесорів на платі (SMP) | 2 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1.8 GHz |
| Множник | 9.00 |
| Частота шини (BCLK) | 200 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 1 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 10.70 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 256 KB |
| Кеш L2 | 2 MB |
| Кеш L3 | 2 MB |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 68 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 2 360 (розрахунок) |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 737 (розрахунок) |
| Ефективність (Perf/Watt) | 34.71 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.