EPYC 9455P
SP5
•
Turin
•
10.10.2024
•
48 ядер /
96 потоків
•
3.15 GHz
•
300W
🏆 Top #88
🎯 Gaming
Performance
Synthetic Score
116,912
PassMark
116,912
Efficiency
389.71
EPYC 9455P — це продуктивний чип:family_text від AMD, реліз якого відбувся:year_text. Виробництво кристала здійснюється за 4 nm технологією. Для збірки ПК знадобиться материнська плата з платформою відповідних материнських плат. Обчислювальний арсенал цієї моделі налічує 48 ядер, здатних виконувати 96 потоків інструкцій одночасно. Базова тактова частота становить 3.2 ГГц. При серйозних навантаженнях частота може автоматично підвищуватися до 4.4 ГГц. Для швидкого обміну даними передбачено 256 МБ кеш-пам'яті третього рівня (L3). Базовий тепловий пакет (TDP) процесора заявлений на рівні 300 Вт. В ігрових сценаріях ця модель розкриває весь свій потенціал. Завдяки швидким ядрам, процесор не стане «вузьким місцем» навіть у парі з потужними відеокартами, гарантуючи плавний геймплей.
Загальна інформація
| Дата випуску | 10.10.2024 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Zen |
| Серія | EPYC |
| Кодове ім’я | Turin |
| Маркування (OPN/S-Spec) | 100-000001563 |
Архітектура
| Сокет | SP5 |
| Мікроархітектура | Zen 5 |
| Техпроцес (CPU Node) | 4 nm |
| Техпроцес (I/O Node) | 6 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | TSMC |
| Кількість транзисторів | 66.52 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 564.80 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 48 |
| Кількість потоків | 96 |
Тактові частоти
| Базова частота | 3.15 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 4.4 GHz |
| Множник | 31.50 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 12 |
| Пропускна здатність | 576.00 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 3840 KB |
| Кеш L2 | 48 MB |
| Кеш L3 | 256 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe | PCIe 5.0 x128 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 300 W |
| Налаштовуваний TDP (cTDP) | 240 W - 300 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 116 912 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 3 745 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 389.71 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.