EPYC 8224PN
SP6
•
Siena
•
18.09.2023
•
24 ядер /
48 потоків
•
2.00 GHz
•
120W
🏆 Top #450
Performance
Synthetic Score
41,070
Efficiency
342.25
EPYC 8224PN — це продуктивний чип:family_text від AMD, реліз якого відбувся:year_text. В основі процесора лежить передова 5 nm літографія, а сам він сумісний із роз'ємом відповідних материнських плат. Багатозадачність реалізована за рахунок 24 ядер та 48 обчислювальних потоків, чого цілком достатньо для комфортної роботи. Базова тактова частота становить 2 ГГц. У режимі Turbo Boost цей показник здатний досягати позначки в 3 ГГц. Для швидкого обміну даними передбачено 64 МБ кеш-пам'яті третього рівня (L3). Базовий тепловий пакет (TDP) процесора заявлений на рівні 120 Вт. Ігрова продуктивність EPYC 8224PN знаходиться на високому рівні. Архітектурні покращення та місткий кеш дозволяють системі блискавично обробляти фізику ігрових двигунів.
Загальна інформація
| Дата випуску | 18.09.2023 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Zen |
| Серія | EPYC |
| Кодове ім’я | Siena |
| Маркування (OPN/S-Spec) | 100-000001164 |
Архітектура
| Сокет | SP6 |
| Мікроархітектура | Zen 4c |
| Техпроцес (CPU Node) | 5 nm |
| Техпроцес (I/O Node) | 6 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | TSMC |
| Кількість транзисторів | 17.75 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 146.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 24 |
| Кількість потоків | 48 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3 GHz |
| Множник | 20.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 6 |
| Пропускна здатність | 230.40 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 1536 KB |
| Кеш L2 | 24 MB |
| Кеш L3 | 64 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe | PCIe 5.0 x96 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 120 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 41 070 (розрахунок) |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 2 139 (розрахунок) |
| Ефективність (Perf/Watt) | 342.25 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.