EPYC 7J13
SP3
•
Milan
•
01.01.2021
•
64 ядер /
128 потоків
•
2.55 GHz
•
280W
🏆 Top #122
Performance
Synthetic Score
104,007
PassMark
119,134
Efficiency
371.45
Компанія AMD випустила процесор EPYC 7J13:year_text, розширивши свою популярну серію:family_text. Завдяки використанню 7 nm техпроцесу, виробнику вдалося досягти відмінного балансу продуктивності. Встановлюється чип у сокет відповідних материнських плат. Він має у своєму розпорядженні 64 ядер та 128 потоків, що робить його чудовим вибором для сучасних завдань. У штатному режимі чип працює на частоті 2.6 ГГц. Під час виконання ресурсомістких завдань тактова частота буститься до вражаючих 3.5 ГГц. Завдяки 256 МБ кешу 3-го рівня, зменшуються затримки при зверненні до оперативної пам'яті. Номінальне енергоспоживання (TDP) складає 280 Вт, тому варто подбати про відповідне охолодження. Ігрова продуктивність EPYC 7J13 знаходиться на високому рівні. Архітектурні покращення та місткий кеш дозволяють системі блискавично обробляти фізику ігрових двигунів.
Загальна інформація
| Дата випуску | 01.01.2021 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Zen |
| Серія | EPYC |
| Кодове ім’я | Milan |
| Маркування (OPN/S-Spec) | 100-000000346 |
Архітектура
| Сокет | SP3 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Техпроцес (CPU Node) | 7 nm |
| Техпроцес (I/O Node) | 12 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | TSMC |
| Кількість транзисторів | 33.20 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 648.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 64 |
| Кількість потоків | 128 |
| Макс. процесорів на платі (SMP) | 2 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.55 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.5 GHz |
| Множник | 25.50 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 8 |
| Пропускна здатність | 204.80 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 4096 KB |
| Кеш L2 | 32 MB |
| Кеш L3 | 256 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe | PCIe 4.0 x128 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 280 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 119 134 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 2 594 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 371.45 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.