EPYC 7742
SP3
•
Rome
•
07.08.2019
•
64 ядер /
128 потоків
•
2.25 GHz
•
225W
🏆 Top #162
Performance
Synthetic Score
90,936
PassMark
95,172
Efficiency
404.16
Процесор EPYC 7742 від компанії AMD був офіційно представлений на ринку:year_text. Завдяки використанню 7 nm техпроцесу, виробнику вдалося досягти відмінного балансу продуктивності. Встановлюється чип у сокет відповідних материнських плат. Конфігурація кристала включає 64 обчислювальних ядер з підтримкою 128 потоків. За замовчуванням ядра функціонують на частоті 2.3 ГГц. У режимі Turbo Boost цей показник здатний досягати позначки в 3.4 ГГц. Процесор оснащений містким буфером: об'єм кеш-пам'яті L3 дорівнює 256 МБ. Виробник вказує тепловиділення на позначці 225 Вт у стандартному режимі роботи. Ігрова продуктивність EPYC 7742 знаходиться на високому рівні. Архітектурні покращення та місткий кеш дозволяють системі блискавично обробляти фізику ігрових двигунів.
Загальна інформація
| Дата випуску | 07.08.2019 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Zen |
| Серія | EPYC |
| Кодове ім’я | Rome |
| Маркування (OPN/S-Spec) | 100-000000053 |
Архітектура
| Сокет | SP3 |
| Мікроархітектура | Zen 2 |
| Техпроцес (CPU Node) | 7 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | TSMC |
| Кількість транзисторів | 3.80 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 74.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 64 |
| Кількість потоків | 128 |
| Макс. процесорів на платі (SMP) | 2 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.25 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.4 GHz |
| Множник | 22.50 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 8 |
| Пропускна здатність | 204.80 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 6144 KB |
| Кеш L2 | 32 MB |
| Кеш L3 | 256 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 225 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 95 172 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 2 067 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 404.16 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.