EPYC 7573X
SP3
•
Milan-X
•
22.03.2022
•
32 ядер /
64 потоків
•
2.80 GHz
•
280W
🏆 Top #125
🎯 Gaming
Performance
Synthetic Score
102,457
PassMark
103,466
Efficiency
365.92
Знайомтеся з EPYC 7573X — сучасним рішенням від AMD, яке побачило світ:year_text. Апаратна основа кристала базується на 7 nm нормах виробництва, що забезпечує високу щільність транзисторів. Підтримується роз'єм відповідних материнських плат. CPU отримав 32 фізичних ядер. Завдяки технології багатопотоковості, він обробляє до 64 потоків даних. Базова тактова частота становить 2.8 ГГц. У режимі Turbo Boost цей показник здатний досягати позначки в 3.6 ГГц. Обсяг смарт-кешу L3 становить 768 МБ, що позитивно впливає на загальну швидкість реакції системи. Виробник вказує тепловиділення на позначці 280 Вт у стандартному режимі роботи. Це безкомпромісний варіант для ігор. Чип демонструє видатні результати в кіберспортивних дисциплінах та важких іграх з відкритим світом, мінімізуючи просадки частоти кадрів (1% Low).
Загальна інформація
| Дата випуску | 22.03.2022 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Zen |
| Серія | EPYC |
| Кодове ім’я | Milan-X |
| Маркування (OPN/S-Spec) | 100-000000506WOF 100-000000506 |
Архітектура
| Сокет | SP3 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Техпроцес (CPU Node) | 7 nm |
| Техпроцес (I/O Node) | 12 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | TSMC |
| Кількість транзисторів | 33.20 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 648.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 32 |
| Кількість потоків | 64 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.8 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.6 GHz |
| Множник | 28.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 8 |
| Пропускна здатність | 204.80 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 2048 KB |
| Кеш L2 | 16 MB |
| Кеш L3 | 768 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe | PCIe 4.0 x128 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 280 W |
| Налаштовуваний TDP (cTDP) |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 103 466 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 2 665 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 365.92 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.