EPYC 7502P
SP3
•
Rome
•
07.08.2019
•
32 ядер /
64 потоків
•
2.50 GHz
•
180W
🏆 Top #257
Performance
Synthetic Score
65,147
PassMark
51,206
Efficiency
361.93
EPYC 7502P — це продуктивний чип:family_text від AMD, реліз якого відбувся:year_text. Апаратна основа кристала базується на 7 nm нормах виробництва, що забезпечує високу щільність транзисторів. Підтримується роз'єм відповідних материнських плат. Багатозадачність реалізована за рахунок 32 ядер та 64 обчислювальних потоків, чого цілком достатньо для комфортної роботи. Базова тактова частота становить 2.5 ГГц. Під час виконання ресурсомістких завдань тактова частота буститься до вражаючих 3.4 ГГц. Завдяки 128 МБ кешу 3-го рівня, зменшуються затримки при зверненні до оперативної пам'яті. Виробник вказує тепловиділення на позначці 180 Вт у стандартному режимі роботи. Ігрова продуктивність EPYC 7502P знаходиться на високому рівні. Архітектурні покращення та місткий кеш дозволяють системі блискавично обробляти фізику ігрових двигунів.
Загальна інформація
| Дата випуску | 07.08.2019 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Zen |
| Серія | EPYC |
| Кодове ім’я | Rome |
| Маркування (OPN/S-Spec) | 100-000000045 |
Архітектура
| Сокет | SP3 |
| Мікроархітектура | Zen 2 |
| Техпроцес (CPU Node) | 7 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | TSMC |
| Кількість транзисторів | 3.80 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 74.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 32 |
| Кількість потоків | 64 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.5 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.35 GHz |
| Множник | 25.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 8 |
| Пропускна здатність | 204.80 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 3072 KB |
| Кеш L2 | 16 MB |
| Кеш L3 | 128 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 180 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 51 206 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 2 029 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 361.93 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.