EPYC 7401P
SP3
•
Naples
•
29.06.2017
•
24 ядер /
48 потоків
•
2.00 GHz
•
170W
🏆 Top #330
Performance
Synthetic Score
55,280
PassMark
27,836
Efficiency
325.18
Знайомтеся з EPYC 7401P — сучасним рішенням від AMD, яке побачило світ:year_text. В основі процесора лежить передова 14 nm літографія, а сам він сумісний із роз'ємом відповідних материнських плат. CPU отримав 24 фізичних ядер. Завдяки технології багатопотоковості, він обробляє до 48 потоків даних. Стартові робочі частоти починаються від позначки 2 ГГц. При серйозних навантаженнях частота може автоматично підвищуватися до 3 ГГц. Більше того, розблокований множник відкриває можливості для подальшого ручного оверклокінгу. Процесор оснащений містким буфером: об'єм кеш-пам'яті L3 дорівнює 64 МБ. Рівень TDP для цієї моделі встановлено в межах 170 Вт. В ігрових сценаріях ця модель розкриває весь свій потенціал. Завдяки швидким ядрам, процесор не стане «вузьким місцем» навіть у парі з потужними відеокартами, гарантуючи плавний геймплей.
Загальна інформація
| Дата випуску | 29.06.2017 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Zen |
| Серія | EPYC |
| Кодове ім’я | Naples |
| Маркування (OPN/S-Spec) | PS740PBEVHCAF |
Архітектура
| Сокет | SP3 |
| Мікроархітектура | Zen |
| Техпроцес (CPU Node) | 14 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | GlobalFoundries |
| Кількість транзисторів | 4.80 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 213.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 24 |
| Кількість потоків | 48 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3 GHz |
| Множник | 20.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Так |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 8 |
| Пропускна здатність | 170.60 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 2304 KB |
| Кеш L2 | 12 MB |
| Кеш L3 | 64 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 170 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 27 836 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 680 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 325.18 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.