EPYC 7351P
SP3
•
Naples
•
29.06.2017
•
16 ядер /
32 потоків
•
2.40 GHz
•
170W
🏆 Top #443
Performance
Synthetic Score
41,893
PassMark
25,088
Efficiency
246.43
EPYC 7351P — це продуктивний чип:family_text від AMD, реліз якого відбувся:year_text. Виробництво кристала здійснюється за 14 nm технологією. Для збірки ПК знадобиться материнська плата з платформою відповідних материнських плат. Конфігурація кристала включає 16 обчислювальних ядер з підтримкою 32 потоків. У штатному режимі чип працює на частоті 2.4 ГГц. Алгоритми автоматичного розгону дозволяють чипу прискорюватися до 2.9 ГГц, коли цього вимагає система. Наявність вільного множника робить цю модель ідеальною для любителів ручного розгону. Для швидкого обміну даними передбачено 64 МБ кеш-пам'яті третього рівня (L3). Виробник вказує тепловиділення на позначці 170 Вт у стандартному режимі роботи. В ігрових сценаріях ця модель розкриває весь свій потенціал. Завдяки швидким ядрам, процесор не стане «вузьким місцем» навіть у парі з потужними відеокартами, гарантуючи плавний геймплей.
Загальна інформація
| Дата випуску | 29.06.2017 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Zen |
| Серія | EPYC |
| Кодове ім’я | Naples |
| Маркування (OPN/S-Spec) | PS735PBEVGPAF |
Архітектура
| Сокет | SP3 |
| Мікроархітектура | Zen |
| Техпроцес (CPU Node) | 14 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | GlobalFoundries |
| Кількість транзисторів | 4.80 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 213.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 16 |
| Кількість потоків | 32 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.4 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 2.9 GHz |
| Множник | 24.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Так |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 8 |
| Пропускна здатність | 170.60 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 1536 KB |
| Кеш L2 | 8 MB |
| Кеш L3 | 64 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 170 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 25 088 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 727 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 246.43 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.