EPYC 7302P
SP3
•
Rome
•
07.08.2019
•
16 ядер /
32 потоків
•
3.00 GHz
•
155W
🏆 Top #342
Performance
Synthetic Score
53,426
PassMark
32,752
Efficiency
344.68
EPYC 7302P — це продуктивний чип:family_text від AMD, реліз якого відбувся:year_text. Чип виготовляється за нормами 7 nm техпроцесу та призначений для встановлення в сокет відповідних материнських плат. Він має у своєму розпорядженні 16 ядер та 32 потоків, що робить його чудовим вибором для сучасних завдань. У штатному режимі чип працює на частоті 3 ГГц. У режимі Turbo Boost цей показник здатний досягати позначки в 3.3 ГГц. Процесор оснащений містким буфером: об'єм кеш-пам'яті L3 дорівнює 128 МБ. Базовий тепловий пакет (TDP) процесора заявлений на рівні 155 Вт. Ігрова продуктивність EPYC 7302P знаходиться на високому рівні. Архітектурні покращення та місткий кеш дозволяють системі блискавично обробляти фізику ігрових двигунів.
Загальна інформація
| Дата випуску | 07.08.2019 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Zen |
| Серія | EPYC |
| Кодове ім’я | Rome |
| Маркування (OPN/S-Spec) | 100-000000049 |
Архітектура
| Сокет | SP3 |
| Мікроархітектура | Zen 2 |
| Техпроцес (CPU Node) | 7 nm |
| Техпроцес (I/O Node) | 14 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | TSMC |
| Кількість транзисторів | 15.20 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 296.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 16 |
| Кількість потоків | 32 |
Тактові частоти
| Базова частота | 3 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.3 GHz |
| Множник | 30.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 8 |
| Пропускна здатність | 204.80 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 1024 KB |
| Кеш L2 | 8 MB |
| Кеш L3 | 128 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe | PCIe 4.0 x128 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 155 W |
| Налаштовуваний TDP (cTDP) |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 32 752 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 900 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 344.68 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.