EPYC 4345P
AM5
•
Grado
•
13.05.2025
•
8 ядер /
16 потоків
•
3.80 GHz
•
65W
🏆 Top #439
🎯 Gaming
Performance
Synthetic Score
42,351
PassMark
36,326
Efficiency
651.55
Модель EPYC 4345P:family_text, розроблена інженерами AMD, поповнила асортимент десктопних рішень:year_text. Апаратна основа кристала базується на 4 nm нормах виробництва, що забезпечує високу щільність транзисторів. Підтримується роз'єм відповідних материнських плат. Багатозадачність реалізована за рахунок 8 ядер та 16 обчислювальних потоків, чого цілком достатньо для комфортної роботи. У штатному режимі чип працює на частоті 3.8 ГГц. У режимі Turbo Boost цей показник здатний досягати позначки в 5.5 ГГц. Завдяки 32 МБ кешу 3-го рівня, зменшуються затримки при зверненні до оперативної пам'яті. Рівень TDP для цієї моделі встановлено в межах 65 Вт. Це безкомпромісний варіант для ігор. Чип демонструє видатні результати в кіберспортивних дисциплінах та важких іграх з відкритим світом, мінімізуючи просадки частоти кадрів (1% Low).
Загальна інформація
| Дата випуску | 13.05.2025 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Zen |
| Серія | EPYC |
| Кодове ім’я | Grado |
| Маркування (OPN/S-Spec) | 100-000001556 |
Архітектура
| Сокет | AM5 |
| Мікроархітектура | Zen 5 |
| Техпроцес (CPU Node) | 4 nm |
| Техпроцес (I/O Node) | 6 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | TSMC |
| Кількість транзисторів | 8.32 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 70.60 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
| Макс. температура (TjMax) | 95 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 8 |
| Кількість потоків | 16 |
Тактові частоти
| Базова частота | 3.8 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 5.5 GHz |
| Множник | 38.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 89.60 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 640 KB |
| Кеш L2 | 8 MB |
| Кеш L3 | 32 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | Radeon Graphics |
| Версія PCIe | PCIe 5.0 x24 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 65 W |
| Макс. споживання (Turbo/PL2) | 88 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 36 326 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 4 514 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 651.55 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.