Athlon XP-M 2800+
A
•
Barton
•
13.07.2004
•
1 ядро /
1 потік
•
2.13 GHz
•
55W
🏆 Top #3512
Performance
Synthetic Score
210
PassMark
238
Efficiency
3.82
Процесор Athlon XP-M 2800+ від компанії AMD був офіційно представлений на ринку:year_text. В основі процесора лежить передова 130 nm літографія, а сам він сумісний із роз'ємом відповідних материнських плат. Багатозадачність реалізована за рахунок 1 ядер та 1 обчислювальних потоків, чого цілком достатньо для комфортної роботи. У штатному режимі чип працює на частоті 2.1 ГГц. Наявність вільного множника робить цю модель ідеальною для любителів ручного розгону. Базовий тепловий пакет (TDP) процесора заявлений на рівні 55 Вт. В ігрових збірках початкового або середнього рівня цей процесор покаже себе впевнено, забезпечуючи прийнятну частоту кадрів за умови використання відповідного графічного прискорювача.
Загальна інформація
| Дата випуску | 13.07.2004 |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Сімейство | Legacy |
| Серія | Athlon XP |
| Кодове ім’я | Barton |
| Маркування (OPN/S-Spec) | AXMJ2800FHQ4C |
Архітектура
| Сокет | A |
| Мікроархітектура | K7 |
| Техпроцес (CPU Node) | 130 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | GlobalFoundries |
| Кількість транзисторів | 63 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 101.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | PGA |
| Макс. температура (TjMax) | 100 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 1 |
| Кількість потоків | 1 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.133 GHz |
| Множник | 16.00 |
| Частота шини (BCLK) | 133 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Так |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 128 KB |
| Кеш L2 | 512 KB |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 55 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 238 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 385 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 3.82 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.