Athlon 1100
A
•
Thunderbird B
•
14.08.2000
•
1 ядро /
1 потік
•
1.10 GHz
•
60W
🏆 Top #3647
Performance
Synthetic Score
138
Efficiency
2.30
Модель Athlon 1100:family_text, розроблена інженерами AMD, поповнила асортимент десктопних рішень:year_text. Виробництво кристала здійснюється за 180 nm технологією. Для збірки ПК знадобиться материнська плата з платформою відповідних материнських плат. CPU отримав 1 фізичних ядер. Завдяки технології багатопотоковості, він обробляє до 1 потоків даних. За замовчуванням ядра функціонують на частоті 1.1 ГГц. Базовий тепловий пакет (TDP) процесора заявлений на рівні 60 Вт. Хоча Athlon 1100 не позиціонується як флагманське геймерське рішення, він цілком здатен впоратися з популярними іграми на середніх налаштуваннях у поєднанні з дискретною відеокартою.
Загальна інформація
| Дата випуску | 14.08.2000 |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Legacy |
| Серія | Athlon Model 4 |
| Кодове ім’я | Thunderbird B |
| Маркування (OPN/S-Spec) | A1100AMS3B A1100AMT3B |
Архітектура
| Сокет | A |
| Мікроархітектура | K7 |
| Техпроцес (CPU Node) | 180 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | GlobalFoundries |
| Кількість транзисторів | 37 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 120.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | PGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 1 |
| Кількість потоків | 1 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1.1 GHz |
| Множник | 11.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 1 |
| Кількість каналів | 1 |
| Пропускна здатність | 2128.00 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 128 KB |
| Кеш L2 | 256 KB |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 60 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 138 (розрахунок) |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 171 (розрахунок) |
| Ефективність (Perf/Watt) | 2.30 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.