A6 PRO-7400B
FM2
•
Kaveri
•
31.07.2014
•
2 ядра /
2 потоки
•
3.50 GHz
•
65W
🏆 Top #2721
Performance
Synthetic Score
1,552
PassMark
1,640
Efficiency
23.88
Модель A6 PRO-7400B:family_text, розроблена інженерами AMD, поповнила асортимент десктопних рішень:year_text. Апаратна основа кристала базується на 28 nm нормах виробництва, що забезпечує високу щільність транзисторів. Підтримується роз'єм відповідних материнських плат. CPU отримав 2 фізичних ядер. Завдяки технології багатопотоковості, він обробляє до 2 потоків даних. У штатному режимі чип працює на частоті 3.5 ГГц. У режимі Turbo Boost цей показник здатний досягати позначки в 3.9 ГГц. Базовий тепловий пакет (TDP) процесора заявлений на рівні 65 Вт. В ігрових збірках початкового або середнього рівня цей процесор покаже себе впевнено, забезпечуючи прийнятну частоту кадрів за умови використання відповідного графічного прискорювача.
Загальна інформація
| Дата випуску | 31.07.2014 |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Bulldozer |
| Серія | A6 |
| Кодове ім’я | Kaveri |
| Маркування (OPN/S-Spec) | AD740BYBI23JA |
Архітектура
| Сокет | FM2 |
| Мікроархітектура | Steamroller |
| Техпроцес (CPU Node) | 28 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | GlobalFoundries |
| Кількість транзисторів | 2.41 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 245.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | PGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 2 |
| Кількість потоків | 2 |
Тактові частоти
| Базова частота | 3.5 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.9 GHz |
| Множник | 35.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 29.90 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 128 KB |
| Кеш L2 | 1 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | Radeon R5 |
| Версія PCIe | PCIe 3.0 x16 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 65 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 1 640 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 494 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 23.88 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.