A4 PRO-7300B
FM2
•
Richland
•
01.08.2014
•
2 ядра /
2 потоки
•
3.80 GHz
•
65W
🏆 Top #2775
Performance
Synthetic Score
1,444
PassMark
1,452
Efficiency
22.22
Знайомтеся з A4 PRO-7300B — сучасним рішенням від AMD, яке побачило світ:year_text. Апаратна основа кристала базується на 32 nm нормах виробництва, що забезпечує високу щільність транзисторів. Підтримується роз'єм відповідних материнських плат. Конфігурація кристала включає 2 обчислювальних ядер з підтримкою 2 потоків. Стартові робочі частоти починаються від позначки 3.8 ГГц. При серйозних навантаженнях частота може автоматично підвищуватися до 4 ГГц. Базовий тепловий пакет (TDP) процесора заявлений на рівні 65 Вт. В ігрових збірках початкового або середнього рівня цей процесор покаже себе впевнено, забезпечуючи прийнятну частоту кадрів за умови використання відповідного графічного прискорювача.
Загальна інформація
| Дата випуску | 01.08.2014 |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Bulldozer |
| Серія | A4 |
| Кодове ім’я | Richland |
| Маркування (OPN/S-Spec) | AD730BOKA23HL |
Архітектура
| Сокет | FM2 |
| Мікроархітектура | Piledriver |
| Техпроцес (CPU Node) | 32 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | GlobalFoundries |
| Кількість транзисторів | 1.30 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 246.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | PGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 2 |
| Кількість потоків | 2 |
Тактові частоти
| Базова частота | 3.8 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 4 GHz |
| Множник | 38.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 25.60 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 96 KB |
| Кеш L2 | 1 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | Radeon HD 8470D |
| Версія PCIe |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 65 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 1 452 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 417 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 22.22 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.