A10-5757M
FP2
•
Richland
•
01.06.2013
•
4 ядра /
4 потоки
•
2.50 GHz
•
35W
🏆 Top #2483
Performance
Synthetic Score
2,140
PassMark
1,994
Efficiency
61.14
Процесор A10-5757M від компанії AMD був офіційно представлений на ринку:year_text. Завдяки використанню 32 nm техпроцесу, виробнику вдалося досягти відмінного балансу продуктивності. Встановлюється чип у сокет відповідних материнських плат. Обчислювальний арсенал цієї моделі налічує 4 ядер, здатних виконувати 4 потоків інструкцій одночасно. Стартові робочі частоти починаються від позначки 2.5 ГГц. Алгоритми автоматичного розгону дозволяють чипу прискорюватися до 3.5 ГГц, коли цього вимагає система. Рівень TDP для цієї моделі встановлено в межах 35 Вт. Хоча A10-5757M не позиціонується як флагманське геймерське рішення, він цілком здатен впоратися з популярними іграми на середніх налаштуваннях у поєднанні з дискретною відеокартою.
Загальна інформація
| Дата випуску | 01.06.2013 |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Сімейство | Bulldozer |
| Серія | A10 |
| Кодове ім’я | Richland |
| Маркування (OPN/S-Spec) | AM5757DFE44HL |
Архітектура
| Сокет | FP2 |
| Мікроархітектура | Piledriver |
| Техпроцес (CPU Node) | 32 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | GlobalFoundries |
| Кількість транзисторів | 1.18 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 246.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | BGA |
| Припаяний до плати (BGA) | Так |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 4 |
| Кількість потоків | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.5 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.5 GHz |
| Множник | 25.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 512 KB |
| Кеш L2 | 4 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | Radeon HD 8650G |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 35 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 1 994 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 150 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 61.14 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.