Піде у вас гра?

Пойдет ли игра?

Перевірте свій пк. Подивіться, наскільки добре ваш комп'ютер може працювати з системними вимогами гри

Модуль проанализирует и сравнит ваш компьютер с системными требованиями игры всего за несколько секунд, и это бесплатно.

Детальный отчет по каждому из компонентов системы даст возможность определить, на что вы можете рассчитывать запуская ту или иную игру, а также узнать слабые компоненты своей конфигурации, тем самым определится с дальнейшим апгрейдом.

Узнайте сейчас, может ли ваш компьютер запустить любую популярную компьютерную игру.

Перевірка ігор на сумісність з комп'ютером
Основні параметри вашого комп'ютера (пк)

Вибір гри

 • Коли ви часто задаєте собі питання: "Чи піде гра у мене на ПК?" Але ви абсолютно нічого не розумієте в комплектуючих комп'ютера, в такому випадку Ви потрапили на потрібний сайт.
 • Для того щоб дізнатися чи запуститься гра на вашому комп'ютері Порівняйте системні вимоги гри, все що потрібно зробити ввести дані вашого пк в форму нижще.
  Після введення необхідно вибрати один варіант із запропонованих під полем, і модуль вам видасть попередню оцінку.
  Як визначити які комплектуючі встановлені у вашому персональний комп'ютері?
 • Як вводити: Відеокарту або процесор вводите без слів «NVIDIA», «AMD», «Intel».
  Приклад введення: щоб вибрати наприклад процесор AMD FX-9590 4.7 GHz/5200MHz/8MB», вводите FX-9590, можна по одній букві або цифрі, система автоматично буде підбирати потрібне. Якщо варіантів немає, то спробуйте стерти кілька символів і вводити інший варіант.
 • Драйвера: необхідно пам'ятати, що потрібно завантажувати виключно повні і стабільні версії драйверів – постарайтеся не користуватися бета-варіантами, тому що у них може бути значна кількість не виявлених і не виправлених помилок.

Как узнать Пойдет ли игра на моем компьютерe?

 • Первое - Для того, чтобы проверить пойдет ли игра на комьютере, выберите интересующую вас игру и введите конфигурацию вашего ПК или ноутбука в форму.

 • Второе - После ввода нажмите на одну из кнопок "Тест на совместимость вашего ПК" или "Тест производительности вашего ПК"
 • Тест на совместимость - покажет на сколько совместимы параметры с системными требованиями игры. Оценки - (отлично, хорошо, плохо)
 • Тест производительности - покажет в баллах, подробно о каждой составляещей вашего комьютера и игры, и сравнит показатели. Здесь вы узнаете на каких настройках вы сможете -запустить игру.