Поради для гри Far Cry Primal

Відновлення здоров'я:
Ви можете поповнити своє здоров'я, поїдаючи м'ясо. Найпростіший спосіб отримати м'ясо за межами вашого села, де можна знайти тапірів і кабанів. Вбивайте і знімайте шкуру стільки разів скільки можете, коли будете готові вийти. В кінці кінців ви отримайте навик, що дозволяє вирізати більше м'яса.

Використання вогню:
Вогонь може бути важливим фактором у визначенні того, чи виживете ви або помрете. Тримайте речі для освітлені вночі. Це відлякає деяких хижаків і / або полегшить їх вбивство. Єдиним винятком є дінго; деякі будуть боятися вогню. Однак як тільки ви вдарите їх, вони можуть повернутися і застрибнути на вас ззаду.

Печерні гірські леви:
Ці звірі масивні, але у них є один головний недолік, багато хутра. Коли ви зустрінетеся з ними підпаліть його (використовуйте вогняні стріли). Коли їх поранили, вони зникнуть з поля зору, щоб загасити вогонь. Слідуйте за ними і використовуйте можливість стріляти великою кількістю вогняних стріл. Це вб'є їх більш ефективно, ніж намагатися взяти їх напряму.

Будівництво вашого села:
На відміну від попередніх ігор в серії, де певні елементи означають тільки щось для вас( якщо ви хочете або потребуєте їх); все важливо для
всіх. З самого початку збирайте все, що знайдете, і не хвилюйтеся що переповните свою сумку. Після того як у вас будуть оновлення доступні для вашого
села, це зробить все набагато простіше.

Перемагаючи людожерів:
Є плем'я, яке їсть інші племена. Вони будуть одягнені в синій колір. Ці воїни дуже сильні, а бійка лицем до лиця буде дорого коштувати. Щоб позбавити себе від неприємностей, заробіть навик Silent Take Down і використовуйте його проти цих ворогів. Мало того, що вони сильні, але вони також швидко звертаються за допомогою. Чим простіше і швидше ви їх знищите, тим краще.

Схожі новини

Коментарі


Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам