Новини

В Steam почалася новорічна розпродаж.

У слід за не менш великим цифровим сервісом EA Origin, магазин Steam також оголосив про початок розпродажу, приуроченої до зимових свят. За кілька днів до настання Різдва за Юліанським календарем в Steam почалася традиційна зимова розпродаж. В цей раз Valve обіцяє знижки на «тисячі товарів і програм». На неї виставили буквально тисячі ігор від різних розробників і видавців. В Steam виставили на розпродаж тисячу ігор зі знижками до 90%. Як правило, для зручності всіх користувачів головна сторінка була розділена на кілька різних категорій.

Крім численних знижок, в тому числі і самих хітових ігор, в сервісі Steam стартувало голосування Steam Awards у різних номінаціях, серед яких, «Нифигасебе! (версія 2.0)», «Бачу навіть у сні», «Світ і так жорстокий, давайте жити дружно» і багато інших. 

Сервіс Steam як зазвичай пропонує найбільший список ігор, які можна придбати по знижці. Раніше говорилося, що ця розпродаж повинна стати найбільшою за кількістю уцінених ігор. Триватиме ж розпродаж до вечора 4 січня по Києву. 

Схожі новини

Коментарі


Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам