Скоро! Полное обновление сайта! Осень 2019!
+3000 игр, +651 процессоров, +758 видеокарт

Невеликий відео ролик Dragon Age 4 обіцяє повернення давнього персонажа

Так само як і передбачалося, BioWare на події The Game Awards 2018 продемонструвала досить невеликий і неінформативний відео ролик своєї чергової відеоігри серії Dragon Age. Все-таки, це коротке відео не лише довело існування розроблення гри, а також інформувало про повернення персонажа з Dragon Age: Інквізиція — ельфа мага-відступника Соласа, спеца по Тіні і її жителям.

Для тих, хто ще не пограв Інквізицію, хештег #DreadWolfRises в самому кінці відео мало що проінформує. Dragon Age 4 (комп'ютерна гра практично напевно так не буде зватися) зі змінним успіхом перебувала в попередньому створенні пару років. BioWare у відкриту кинула всі сили на закінчення гри Anthem, яку очікуємо в лютому місяці, тільки після цього здатна впритул зайнятися Dragon Age. Фанатам довелося досить довго чекати подібного анонсу.

«Ми вже якийсь час працюємо над продовженням Dragon Age, і ми раді, нарешті, розповісти про життя ігри! - помітив виконавчий продюсер Марк Дарра (Mark Darrah). - Хоча ми поки ще не станемо розповідати ніяких деталей, у мене є можливість зауважити, що ми робимо нову команду по розробці Dragon Age, команду фахівців, з якими я працював над Dragon Age, Jade Empire, а з окремими людьми — ще над baldur's Gate».

Новый творчий директор Dragon Age Метью Голдман (Matthew Goldman) у власному висловлюванні засвідчив, що у відеогрі залишаться яскраві товариші, романтичні взаємини та величезний вплив вибору гравця на події. "Зробити учасників гри героями власних історій-це мій квест в реальності за часів Baldur's Gate, - додав він. — Згодом я зустрівся з набагато складнішими завданнями: розробкою дуже великих реальних світів, створенням хорошої бойової системи та ілюструванням чарівних історій... Всі ми підібрали нашу спеціалізовану, найбільш компетентну бригаду і далі в даний час маєм намір перенестися на самий легендарний квест!".

Ходили плітки, що наступна Dragon Age не з'явиться принаймні ще кілька років — якщо судити з висловлювань BioWare, все це дуже схоже на правду.

Похожие новости

Комментарии


Добавление комментариев доступно только зарегистрированным пользователям