Скоро! Полное обновление сайта! Осень 2019!
+3000 игр, +651 процессоров, +758 видеокарт

Battlefield V - Lightning Strike вийде на цьому тижні!

Оновлення Battlefield V - Глава II: Lightning Strike (Удар блискавки) вийде на цьому тижні!

У Lightning Strike з'явиться новий режим співпраці, об'єднані сили, нове спорядження, зброя і транспортні засоби. Режим завоювання також повернеться.

EA оголосила про перше оновлення Battlefield V в 2019 році. Lightning Strike буде розбито на декілька глав. Доступ до яких гравці зможуть отримати з 15 січня по березень, перша частина Lightning Strikes буде називатися a Few Good Soldiers. Друга глава включить в себе кооперативний режим Combined Arms, повернувся режим Rush для мультиплеєра, новий режим Squad Conquest і спецмиссию Grand Operation. Однак ніяких конкретних дат щодо виходу цих компонентів ще не оголошено.

У щотижневих завданнях ви також можете розблокувати чотири нових види зброї, включаючи PM Zk-383 (Medic), Modelle 1944 (Assault rifle) і M1922 (Support).

Розробники також підготували ряд поправок і змін, заснованих на думках спільноти. Деякі зміни стосуються персонажів вмираючих гравців, щоб вони могли легко зрозуміти, хто і як убив і де вони були. Удар блискавки принесе подальші зміни в наступних оновленнях: режим Conquest повернеться, нові Великі Операції та багато іншого.

Похожие новости

Комментарии

  • Forcemaster
    Members 16.01.2019 10:09

    Это дополнителный сюжет или это только для мультиплеера?


Добавление комментариев доступно только зарегистрированным пользователям