Яким саме буде Fallout 5?

Фанатам серії Fallout стала несподіванкою заява директора судії Bethesda Game Studios Тодді Говарда (Todd Howard) яким саме буде Fallout 5, наступна велика гра серії після Fallout 76. Згідно слів Тодді Говарда, шанувальників чекає традиційна велика рольова гра для одиночного проходження.

Після того, як ігрове співтовариство дочекалося виходу Fallout 76, багатьом з них стало вкрай цікаво, чи продовжать розробники впроваджувати онлайнові елементи у своїх майбутніх проектах.  Саме таке питання було поставлене Тодді Говарду. У відповідь на це Говард заявив, що гра Fallout 76 є експериментальною від студії Bethesda Game, і такі ігри, як Starfield, The Elder Scrolls 6 і Fallout 5 будуть орієнтовані на одиночне проходження в стилі класичних ігор Bethesda.
Тодді Говард розкрив деякі подробиці, що Bethesda намагається зробити кожну зі своїх ігор особливою і унікальною, а тому розробники не планують серйозно використовувати упор на мультиплеер в інших своїх великих іграх, як це зроблено в Fallout 76. До того ж Говард зазначив, що всі графічні поліпшення движка Fallout 76 будуть використані і поліпшені в прийдешніх великих іграх, включаючи Fallout 5 і The Elder Scrolls 6. 

Втім, навіть приблизних термінів виходу гри Fallout 5 сам Тодд Говард поки не розповів. Нагадаємо, що Fallout 76, вийшов на PC, PS4 і Xbox One в листопаді 2018 року. Наступним великим релізом Bethesda повинна стати космічна гра Starfield, яка імовірно вийде на наступному поколінні ігрових пристроїв. Тільки після неї буде випущена The Elder Scrolls 6. Найімовірніше, реліз Fallout 5 відбудеться тільки після виходу всіх цих ігор.

Схожі новини

Чит коди на Fallout 4 (PC)

Січ.2019   Гайди

Коментарі


Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам