В Ghost Recon: Wildlands з'явиться безкоштовна місія з "Хижаком"

На честь святкування тридцятої річниці виходу фільму «Хижак» Ghost Recon: Wildlands з'явиться безкоштовна місія з "Хижаком" Для всіх гравців доступно нове безкоштовне завдання: десь на просторах Болівії ховається Хижак. Відслідкуйте його і вбийте, щоб отримати ексклюзивні нагороди. Ця битва стане для вас справжнім випробуванням!

Доступний новий контент:

  •  Особливе випробування «Хижак». Полювання на Хижака відкриється 14 грудня і триватиме до початку січня. Участь зможуть всі гравці Ghost Recon: Wildlands. Нове випробування можна виконати поодинці або в кооперативі до чотирьох осіб. На даний момент це найбільш складна битва в грі.
  • Тематичні предмети кастомізації. За перемогу над Хижаком гравці будуть отримувати унікальні нагороди, такі як маска, яка наділяє свого власника зором Хижака, і ще 14 нових елементів кастомізації, а також зброю і добиваючий удар, дозволить користувачам зробити своїх Привидів схожими на героїв фільму.
  •   Створюючи новий клас, розробники надихалися Датчем — головним героєм фільму про Хижака. Цей боєць вміє входити в режим «Лють битви», а тому гравці, які віддають перевагу наступу, зможуть випробувати на полі бою нові тактики. Герой буде доступний власникам Ghost War Pass і Season Pass.

Схожі новини

Коментарі

  • Misho
    Members 20.12.2017 15:19

    круто, цікаво чи буде на піратці


Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам