Rockstar вже займається розробкою Grand Theft Auto VI?

У мережі з'явилися чутки про продовження знаменитої серії Grand Theft Auto. Згідно анонімному джерелу, в стінах Rockstar Games кипить робота не тільки над вестерном Red Dead Redemption 2, але і над наступним випуском кримінального серіалу. Відомо, що дія потенційної GTA VI відбуватиметься в різних частинах Америки (звідси і кодова назва Project Americas), а в компанії головних героїв поповнення - і вельми пікантне.

За наявними даними, GTA VI запропонує геймерам відразу кілька локацій: Вайс-Сіті, змальовані з сонячного Майамі, і нове місто десь в Південній Америці. Інше нововведення, яке дійсно може вразити публіку - серед головних героїв з'явиться дівчина. Не ясно, чи залишається в новинці можливість пройти сюжет за кількох персонажів (як в попередній грі) і чи з'являться в кадрі вже знайомі дійові особи. Варто обмовиться, що все це - не більше ніж домисли і туманні інсайда, які, тим не менш, можуть виявитися правдою.

Хоча чутки про продовження давно розбурхують уяву багатьох геймерів, що вийшла в 2013-му Grand Theft Auto V і не думає зменшувати оберти. Так, минулий рік був явно вдалим для Rockstar Games: компанія відсвяткувала 85 мільйонів проданих копій GTA V і рекордна кількість гравців в GTA Online. Втім, зараз фірма займається розробкою продовження ковбойському Red Dead Redemption, так що навряд чи нова частина легендарного екшену виявиться на полицях раніше 2022 роки (з огляду на темпи розробки компанії).

Схожі новини

Коментарі


Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам