GTA5 гайд, як грати і гуляти з Чопом?

Тваринний світ у п'ятій частині GTA разюче відрізняється від того, що нам доводилося бачити в попередніх випусках франшизи. Акули у воді, олені і зайці в лісах, кішки і собаки в містах і це далеко не весь список. Одному з протагоністів навіть випаде можливість стати господарем пса, якому, до речі, і присвячена ця стаття.

Як завести собаку в ГТА 5?

Самостійно завести собаку, активувати чіт кодом чи купити не вийде, її залишає на піклування Франкліну його друг Ламар, після виконання місії під назвою «Чоп». Як ви могли здогадатися, завести собаку в гта 5 онлайн не вийде, оскільки в онлайн режимі тварин прибрали, для того, щоб підвищити продуктивність.

чоп з франкліном гта 5

Хто господар собаки?

Фактично ім'я господаря собаки — Ламар, однак, він залишає її пожити з Франкліном.

Як порода і як звуть собаку?

Кличка собаки з сюжету гта 5 – Чоп, порода собаки  – ротвейлер.

Як називається додаток для Чопа?

Додаток називається iFruit, його необхідно завантажити, для того щоб дресирувати тварину. Також за допомогою цього ви можете тюнінгувати автомобілі.

Як дресирувати Чопа?

Для того, щоб навчити Чопа командам в GTA5 необхідно завантажити додаток iFruit. За допомогою цього ПЗ, випущеного розробниками, навчити пса різним командам не складе труднощів. Важливо відзначити, що тренувати собаки без iFruit, так само як і його дресирування на піратці неможливі, оскільки все здійснюється через прив'язку до Social Club.

Що вміє Чоп?

Після того, як ви надрессируете вихованця, він стане відмінним помічником в пошуку різних предметів, наприклад, він допоможе шукати пікапи і тому подібні корисні речі, як то: уламки корабля НЛО )))). Як тільки він знайде об'єкт, Ви почуєте гавкіт.

чоп з собакою скещиваются і сношаются

Знає він які-небудь команди?

Так, для Чопа існують певні команди в gta5, однак за замовчуванням вони недоступні, їх потрібно прокачати. Після тренувань він буде вміти давати лапу, сидіти і випрошувати, встаючи на задні лапи.

Чи можна грати за собаку?

Грати за собаку в GTA5 можна і навіть потрібно, оскільки це необхідна умова, для виконання місії «Чоп». Як тільки ви перейдете на нього (як переключаєтеся між персонажами) вам потрібно буде управляти Чопом, до речі, ця можливість доступна не тільки на ПК, але і на консолях.

Як грати і гуляти з Чопом?

Ви можете покликати Чопа погуляти, для цього потрібно прибрати зброю, а потім підійти і натиснути ПКМ на ПК, R2 на PlayStation і RB для Xbox. Також ви можете пограти з собакою, наприклад, залишати йому м'ячик, який знаходиться в колесі вибору зброї. Під час прогулянки ви навіть можете поїхати куди-небудь на машині, тоді пес заскочить на переднє сидіння.

Як підвищити радість Чопа?

Підвищити рівень радості Чопа можна в додатку iFruit, для цього прибирайте його купи (аашки))) біля будки, годуйте і поїть вихованця, а також не забувайте грати з ним. Також ви можете порадувати його новим нашийником. Якщо ви його досить розвеселите, то його настрій підніметься і це можна буде помітити в лівому верхньому кутку екрану:

чоп в ifruit

Є місії з Чопом?

Як ми вже говорили вище, у ГТА5 є місія з ротвейлером, однак, трапляються ситуації, коли вона не з'являється, вся справа в тому, що необхідно пройти завдання «Труднощі» і «Послуга».

Що буде якщо вбити Чопа?

У тому випадку, якщо вихованець загине, у вас на екрані з'явиться повідомлення про те, що пес загинув, однак, незабаром він з'явиться у будинку Франкліна. Смерть вихованця істотно знижує рівень радості.

Можна гладити Чопа?

Так, можливість погладити тварину є, для цього на PS3 натисніть трикутник, а на Xbox на Y.

Що ще?

Якщо кинути собаці м'ячик, то іноді він може принести відірвані руки )))))))))
 

Схожі новини

Коментарі


Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам