Чит коди на Wasteland 2

Відредагувати збережену гру:
Увага: Змінюючи файли гри, завжди створюйте резервні копії! 
У файлах Wasteland 2 на вашому комп'ютері отримаєте доступ до папки "Save Games", потім відкривайте бажані збереження. Ви можете вносити зміни і зберігати їх, щоб при завантаженні гри отримувати те що вам потрібно. 
Одна хороша опція називається "availableAttributePoints", знайдіть її і змініть на 20 або більше, поряд зі скилами і іншими пунктами (ви можете встановлювати на 200). Тоді ви можете повторити процес для наступних персонажів. Якщо ви хотіли б змінити свою кількість боєприпасів, медичних пакетів, і т. д (наприклад: Ammo_.38_S), то робиться це так само. Заковика в тому, що ви повинні будете відкрити даний предмет в грі, інакше ви не зможете змінити його кількість.

Змінити характеристики персонажа:
Використовуйте текстовий редактор для редагування поточного збереженого файлу гри  у каталозі "Зберегти ігри"("Save Games") в папці гри. Знайдіть текст "availableAttributePoints", і змініть їх значення на 20, а лінії для окулярів навички і очок особливостей на 200 для будь-яких бажаних персонажів.

Встановити боєприпаси і кількість предметів:
Використовуйте текстовий редактор для редагування поточного збереженого файлу гри у каталозі "Зберегти ігри" в папці гри. Знайдіть рядки, що починаються з "Ammo_" і імена інших предметів, щоб змінити їх кількість. Примітка: Ви повинні мати зібраний конкретний предмет, щоб змінити його кількість.

Розблокувати навик " Southwestern Folklore":
Використовуйте секретний код "61290" в текстовому полі під час розмови з Солвейгом Сефорсом(Solveig Sefors).

Схожі новини

Коментарі


Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам