Welcome to ІгроСвіт
ІгроСвіт Support

Options

 • VIEW AS
 • sort by
  • Total War: Warhammer II
  • Total War: Warhammer II

   Стратегії (Strategy)

   Total War: Warhammer II гра в жанрі покрокової стратегії і стратегії в реальному часі від Creative Assembly, є 11 грою серії. За сюжетом гри, у сиву давнину космічні мандрівники, іменовані як Стародавні, прибутку у всесвіт Warhammer. Для обслуговування своїх потреб вони штучно створили людоящеров. Але стався глобальний збій в системі Зоряних брам, через які Стародавні переміщувались між світами. І ось Стародавні канули в небуття, а решта звіроящери почали вести непримиренну війну з іншими фракціями всесвіту Warhammer вищими ельфами, скавенами і темними ельфами.

  • Starcraft: Remastered
  • Starcraft: Remastered

   Стратегії (Strategy)

   Starcraft: Remastered перевидання знаменитої стратегії в реальному часі від Blizzard Entertainment. Від оригінальної гри StarCraft, перевидання відрізняється значно поліпшеним звуковим та графічним оформленням, оновленням сюжетного відео, використанням нового ігрового движка.

   Нагадаємо, що дія гри починається в 2499 році, в галактичному секторі Копрулу, де місцеві жителі террани зустрічаються з раніше невідомими їм ворожими істотами - зергами.

  • Blitzkrieg 3
  • Blitzkrieg 3

   Стратегії (Strategy)

   Blitzkrieg 3 гра в жанрі стратегії і тактики від російської компанії Nival. Сюжет гри оповідає про бої, що відбуваються в Європі під час Другої миррою війни. Є одиночний, кооперативний режими. В одиночній кампанії можна зіграти за СРСР в компанії Падіння Берліна США -Дорога на Рим і за Німеччину. У грі доступні близько двохсот різних видів вогнепальної зброї і техніки у тому числі і відомі танки Т-34, КВ, ИС-2, PzKpfw III, М4Шерман.

  • Steel Division: Normandy 44
  • Steel Division: Normandy 44

   Стратегії (Strategy)

   Steel Division: Normandy 44 стратегія в реальному часі, розроблена Eugen Systems. Гра оповідає про реальні історичні події Другої світової війни, а саме про вторгнення в 1944 році союзних військ у Нормандії. Гравці можуть битися в грандіозних багатокористувацьких битвах, контролюючи легендарні танкові дивізії, такі як 101-шу американську повітряно-десантну дивізію, німецьку 21-шу танкову дивізію або 3-ю канадську дивізію. У компанії бувають місії пов'язані між собою. Всі танки, літаки, машини вцілілі в першій місії будуть перенесені в наступну . Гра дозволяє грати командами по 10 чоловік з

  • Invisible, Inc.
  • Invisible, Inc.

   Стратегії (Strategy)

   Якщо не кожен, то багато, хотіли б побувати в шкурі шпигуна. Тактична стратегія Invisible, Inc. це дозволить здійснити. Граючи за групу надсекретних шпигунів, необхідно зупинити корпорації, яка хоче підпорядкувати своїй волі весь світ. На все є лише 72 години. Діяти доведеться рішуче, швидко і головне, тихо, адже сили не рівні. Кожне дію необхідно ретельно продумувати, благо в разі невдачі у гравця є можливість відкотити кілька кроків назад. Десь помилився і зробив невірний крок? Починай спочатку.

  • Warhammer 40,000 Dawn of War 3
  • Warhammer 40,000 Dawn of War 3

   Стратегії (Strategy)

   Warhammer 40000 Dawn of War 3 гра жанру стратегії в реальному часі.

   Згідно з сюжетом гри, події відбуваються в далекому майбутньому, коли людством встановлені зв'язки з далекими галактиками. На одній загадкової планеті Ахерон, було виявлено жахливе зброя, неперевершеною руйнівної сили. Цією зброєю прагнуть заволодіти люди, ельдари і орки. У битві на планеті Ахерон, за право володіти цією зброєю зіткнулися три фракції: армія орків під проводом їхнього ватажка Горгутца, війська своевластной ельдарської ясновидиці Махи і орден Кривавих Воронов, під керівництвом магістра Габріеля Ангелос.

   Одиночна

  • Blackwake
  • Blackwake

   Стратегії (Strategy)

   Blackwake - багатокористувацький екшен про розгульне і веселе піратського життя від Mastfire Studios Pty Ltd. Гравці формують свою команду (до 16 чоловік) і відправляються на світові океанські простори, випробувати долю і заробити золота і коштовностей собі на життя, на старість, у достатку. Але для цього необхідно зустріти в океані багате судно, рознести його з гармат на шматки, взяти на абордаж, в рукопшной сутичці знищити непокірних членів команди, покірних продати в рабство, а потім поділити награбоване.

  • Halo Wars 2
  • Halo Wars 2

   Стратегії (Strategy)

   Halo Wars 2, на відміну від більшості інших ігор серії, є стратегією в реальному часі. Гравця чекає знайома всесвіт, але в зовсім іншому ракурсі. Виберіть свою сторону і приведіть її до тотального домінування.

   Сюжетна лінія Halo Wars 2 є прямим продовженням попередньої частини. Як і раніше є дві фракції на вибір: люди і ковенанти . Кожна фракція має свою унікальну техніку, яка схлестнется в боях в тринадцяти сюжетних місій, які підтримують кооператив, і в битвах поза сюжету онлайн.

  • Sid Meiers Civilization 6
  • Sid Meiers Civilization 6

   Стратегії (Strategy)

   Sid meier's Civilization 6 - чергова частина знаменитої глобальної покрокової стратегії. Гравцеві належить узяти роль одного з реально існуючих лідерів і привести націю до світового панування. Відразу в розпорядженні гравця буде невелике плем'я з мінімальним набором ресурсів і здібностей. Але, поступово, у міру розвитку, стануть доступні нові засоби і можливості.

   Не варто довго затримуватися на одному етапі, адже ворог не дрімає. Тому крім лідерських навичок, гравцеві належить постійно пускати в хід дипломатичні здібності і заготовлені військові маневри.

  • Endless Space 2
  • Endless Space 2

   Стратегії (Strategy)

   Endless Space 2 - гра в жанрі космічної стратегії від незалежної студії AMPLITUDE. Гравцеві пропонується на вибір одна з представлених рас, що б встановити своє панування над галактикою, займаючись торгівлею, колонізацією нових планет і веденням бойових дій як на твердій поверхні так і у відкритому космосі. Гравці також наділені можливістю досліджувати нові прогресивні технології і навіть створювати різні космічні кораблі.

   Основні принципи даної гри можна охарактеризувати як:досліджуй, розвивайся, використовуй, знищуй.

  • Казаки 3
  • Казаки 3

   Стратегії (Strategy)

   Козаки 3 є сучасним рімейком самої першої гри серії 15-ти річної давності. Події стратегії розгортаються в XVII-XVIII століттях і охоплюють самі знамениті європейські битви того часу як на суші, так і на морі. Гравець, вибравши одну з 12 представлених країн, буде битися зі своїми ворогами в масштабних битвах, в яких можуть одночасно брати участь до 10 000 юнітів.Варто згадати, що ландшафт буде відігравати далеко не останню роль у ході битви, тому чисельну перевагу - не запорука перемоги. В основі успіху - грамотні стратегічні рішення.

   Крім битв, необхідно буде розвивати і тил, адже жодна армія

  • Worms W.M.D.
  • Worms W.M.D.

   Стратегії (Strategy)

   Worms W. M. D.(Черв'яки: Зброя масового знищення) - знаменита гра, яка розроблена і видана компаниейТеам17,не тільки для платформXbox One,PS4, але і для ПК (PC).
   Це вся та ж добре знайома і захоплююча війна черв'яків, в якій зараз беруть участь максимум 8 черв'яків, при грі локально або в мережній версії. Є 80 видів різної зброї, у тому числі бойові роботи, танки і вертольоти.

  • Hearts of Iron 4
  • Hearts of Iron 4

   Стратегії (Strategy)

   Hearts of Iron 4 - чергова частина відомої військової стратегії, яка дозволить гравцеві переписати хід Другої світової війни на свій лад. У грі представлено на вибір всі держави, які тільки існували в той період на політичній карті світу. Таким чином, можна змоделювати поведінку будь-якої, навіть не самої значимої країни, в період даного конфлікту світового масштабу.

   Гравцеві належить керувати усіма аспектами існування держави: вся промисловість, зовнішня і внутрішня політика, наука - все у ваших руках. Як вчинити в тій чи іншій ситуації вирішувати тільки вам. Нарощуйте військову міць,

  • Total War: Warhammer
  • Total War: Warhammer

   Стратегії (Strategy)

   Total War: Warhammer - нова стратегія серії Total War, яка традиційно крім дії в реальному часі має й описано елементи. Із центрі подій гри глобальний конфлікт між людьми, ельфами, нежиттю, легіонами хаосу і дворфами.

   Гравцеві належить приєднатися до однієї з ворогуючих сторін і спробувати зайняти лідируюче положення. Для цього доведеться докласти всі свої стратегічні навички і грамотно використовувати особливі можливості тієї чи іншої фракції. Як і належить сучасній стратегії, кожна фракція має не тільки своїх унікальних юнітів і можливості, але і вимагає свого підходу в битвах.

  • Hitman GO: Definitive Edition
  • Hitman GO: Definitive Edition

   Стратегії (Strategy)

   Hitman GO: Definitive Edition - перевидання мобільної версії покрокової стратегії від компанії Square Enix. Гра отримала значні поліпшення в графіці, звуковому оформленні, а також, у неї були впроваджені кілька нових рівнів з Hitman: Blood Money і Hitman 2: Silent Assassin. В іншому, це все той же Хітман з властивими цій серії правилами гри.