Нові ігри

Ігри в категорії Симулятор (Simulators)

X4: Foundations ?

X4: Foundations

X4: Foundations відеогра в категорії simulators, гра виходить на таких платформах як - PC. X4: Foundations – це науково-фантастичний космосим для одного гравця, пісочниця у величезному відкритому світі з елементами стратегії, бізнесу і менеджменту. Присутній вид від першої і третьої особи. Нова гра в серії X не є продовженням X3: Terran Conflict і X Rebirth, але використовує багато знайомих

TT Isle of Man - Ride on the Edge ?

TT Isle of Man - Ride on the Edge

TT Isle of Man - Ride on the Edge відеогра в категорії simulators, дата релізу 06 Кві 2018 03:00, гра виходить на таких платформах як - PC, Xbox One, PS4. Більше про гру буде відомо в час виходу.
The Crew 2 ?

The Crew 2

The Crew 2 відеогра в категорії simulators, дата релізу 29 Лип 2018 03:00, гра виходить на таких платформах як - PC, Xbox One, PS4. Більше про гру буде відомо в час виходу.
The Sims 5 ?

The Sims 5

The Sims 5 відеогра в категорії симулятор, дата виходу ще не анонсована, ймовірна дата виходу 2020р, гра виходить на таких платформах як - PC. Sims 5-продовження популярного симулятора життя в ігровій серії Sims. Більше про гру буде відомо в час виходу.

The Universim ?

The Universim

The Universim відеогра в категорії simulators, дата релізу 12 Гру 2018 03:00, гра виходить на таких платформах як - PC. Більше про гру буде відомо в час виходу.
Squadron 42 ?

Squadron 42

Squadron 42 відеогра в категорії симулятори. Squadron 42 — окрема сюжетна частина космічного симулятора Star Citizen. Гравцеві належить пройти кар'єру від простого новачка на бойовому кораблі UEE Navy до матерого ветерана-солдата. Керувати величезним кораблем, на якому персонаж буде служити, не дадуть, але зате належить будувати відносини і заводити знайомства з живою і наближеною до реальності

Pure Farming 2018 ?

Pure Farming 2018

Pure Farming 2018 відеогра в категорії simulators, дата релізу 13 Кві 2018 03:00, гра виходить на таких платформах як - PC, Xbox One, PS4. Більше про гру буде відомо в час виходу.
PC Building Simulator ?

PC Building Simulator

PC Building Simulator відеогра в категорії simulators, дата релізу 27 Кві 2018 03:00, гра виходить на таких платформах як - PC. Більше про гру буде відомо в час виходу.
Fishing: Barents Sea ?

Fishing: Barents Sea

Fishing: Barents Sea відеогра в категорії simulators, дата релізу 07 Бер 2018 03:00, гра виходить на таких платформах як - PC. Більше про гру буде відомо в час виходу.
Farming Simulator 19 ?

Farming Simulator 19

Farming Simulator 19 відеогра в категорії simulators, дата релізу 12 Гру 2018 03:00, гра виходить на таких платформах як - PC, XBOX 360, PS3, Xbox One, PS4. Більше про гру буде відомо в час виходу.
Euro Truck Simulator 2 - Beyond the Baltic Sea ?

Euro Truck Simulator 2 - Beyond the Baltic Sea

Euro Truck Simulator 2 - Beyond the Baltic Sea відеогра в категорії simulators, дата релізу 12 Гру 2018 03:00, гра виходить на таких платформах як - PC. Більше про гру буде відомо в час виходу.
Dual Universe ?

Dual Universe

Dual Universe відеогра в категорії simulators, дата релізу 12 Гру 2018 03:00, гра виходить на таких платформах як - PC. Більше про гру буде відомо в час виходу.
Dakar 18 ?

Dakar 18

Dakar 18 відеогра в категорії simulators, дата релізу 12 Гру 2018 03:00, гра виходить на таких платформах як - PC, Xbox One, PS4. Більше про гру буде відомо в час виходу.
Gold Rush: The Game 7.1

Gold Rush: The Game

Важко знайти людину, який не мріяв би в дитинстві, копаючись в піску, де-небудь на березі річки чи моря, знайти хоча б малесенький золотий самородок. Гра Gold Rush: The Game від Code Horizon, надає нам таку унікальну можливість відшукати золото. На початку гри у нас буде лише лопата, маленький промивний лоток і калюжа. Але по мірі виявлення золотих самородків і збільшення капіталу, ми будемо мати

ARK: Survival Evolved 6.6

ARK: Survival Evolved

ARK: Survival Evolved - це симулятор виживання від студії Wildcard. Дії гри розгортаються у величезному доісторичному світі, де головному герою разом з іншими людьми належить засновувати цивілізацію. Спочатку, мешкаючи в стародавніх джунглях і боротьба з величезними динозаврами, гравцеві доведеться добувати їжу, збирати ресурси і шукати нічліг. Головного героя чекає повна еволюція, яка почнеться з

Showing 72 results