Нові ігри

Ігри в категорії Рольові (Rpg)

Ys VIII: Lacrimosa of Dana ?

Ys VIII: Lacrimosa of Dana

Ys VIII: Lacrimosa of Dana відеогра в категорії rpg, Ys повертає з новими пригодами вперше за 8 років! Ys VIII: Lacrimosa of Dana - це класична JRPG. Адол попадає в корабельну аварію і опиняється на проклятому острові. Там він та інші корабельні пасажири, яких він рятує, утворюють село, щоб кинути виклик страшним звірам і таємничим руїнам на ізольованому острові. Серед цього Адоль починає мріяти

Vampyr ?

Vampyr

Vampyr відеогра в категорії rpg, дата релізу 05 Лип 2018 03:00, гра виходить на таких платформах як - PC, Xbox One, PS4. Більше про гру буде відомо в час виходу.
Wasteland 3 ?

Wasteland 3

Wasteland 3-продовження постапокаліптичної рольової гри з покроковими боями у Всесвіті Wasteland. Події нової частини перенесуться в замерзлий штат Колорадо, в якому ніхто і ніколи не чув про пустельних рейнджерах. Головний герой останній вижив рейнджер загону. Не звиклому до холодів герою належить завойовувати авторитет в новій для нього сторонці з самого нуля. Крім одиночної кампанії, буде і

Werewolf: The Apocalypse ?

Werewolf: The Apocalypse

Werewolf: The Apocalypse відеогра в категорії rpg, дата релізу 12 Гру 2018 03:00, гра виходить на таких платформах як - PC, Xbox One, PS4. Більше про гру буде відомо в час виходу.
Winterflame: The Other Side ?

Winterflame: The Other Side

Winterflame: The Other Side відеогра в категорії rpg, дата релізу 12 Гру 2018 03:00, гра виходить на таких платформах як - PC. Більше про гру буде відомо в час виходу.
The Witcher IV 10

The Witcher IV

The Witcher IV відеогра в категорії rpg, дата релізу 12 Гру 2018 03:00, гра виходить на таких платформах як - PC, Xbox One, PS4. Більше про гру буде відомо в час виходу.
Sword Art Online: Fatal Bullet ?

Sword Art Online: Fatal Bullet

Sword Art Online: Fatal Bullet відеогра в категорії rpg, дата релізу 23 Бер 2018 03:00, гра виходить на таких платформах як - PC, PS4. Більше про гру буде відомо в час виходу.
System Shock 3 ?

System Shock 3

System Shock 3 відеогра в категорії rpg, дата релізу 12 Гру 2018 03:00, гра виходить на таких платформах як - PC. Більше про гру буде відомо в час виходу.
System Shock Remastered ?

System Shock Remastered

System Shock Remastered відеогра в категорії rpg, дата релізу 12 Гру 2018 03:00, гра виходить на таких платформах як - PC, Xbox One. Більше про гру буде відомо в час виходу.
The Bards Tale 4 ?

The Bards Tale 4

The Bards Tale 4 відеогра в категорії rpg, дата релізу 12 Гру 2018 03:00, гра виходить на таких платформах як - PC. Більше про гру буде відомо в час виходу.
The Elder Scrolls VI ?

The Elder Scrolls VI

The Elder Scrolls VI (TES 6, TES VI ) відеогра в категорії рольові (rpg). The Elder Scrolls 6-це одиночна рольова гра з елементами екшену у великому, відкритому світі. У даний момент знаходиться на етапі попереднього виробництва студією Bethesda, розробка почнеться після виходу космоопери Starfield (прибоизно 2020 р.) для консолей наступного покоління і PC. Дата релізу невідома, гра виходить на

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II ?

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II відеогра в категорії rpg, дата релізу 12 Гру 2018 03:00, гра виходить на таких платформах як - PC, PS4. Більше про гру буде відомо в час виходу.
Star Wars: Knights of the Old Republic III ?

Star Wars: Knights of the Old Republic III

Star Wars: Knights of the Old Republic III відеогра в категорії rpg, дата релізу 12 Гру 2018 03:00, гра виходить на таких платформах як - PC, Xbox One, PS4. Більше про гру буде відомо в час виходу.
Secret of Mana ?

Secret of Mana

Secret of Mana відеогра в категорії rpg, дата релізу 15 Бер 2018 03:00, гра виходить на таких платформах як - PC, PS4. Більше про гру буде відомо в час виходу.
Pillars of Eternity 2: Deadfire ?

Pillars of Eternity 2: Deadfire

Pillars of Eternity 2: Deadfire відеогра в категорії rpg, дата релізу 08 Чер 2018 03:00, гра виходить на таких платформах як - PC. Більше про гру буде відомо в час виходу.
Showing 136 results