Welcome to ІгроСвіт & BenchGame.com

Options

 • VIEW AS
 • sort by
  • Full Throttle Remastered
  • Full Throttle Remastered

   Квести (Quest)

   Гра Full Throttle Remastered являє собою ремастерінг гри Full Throttle (1995 р.). Нагадаємо, що по сюжету гри нам у ролі Бена, лідера банди байкерів Тхори, чекає протистояння з групою Малькольма Корлі, президента компанії-виробника мотоцикловКорли Моторз. А допоможе Бену в розборках його байк, вдосконалений твердопаливним авіаційним прискорювачем.

  • Where Angels Cry: Tears of the Fallen
  • Where Angels Cry: Tears of the Fallen

   Квести (Quest)

   Where Angels Cry: Tears of the Fallen - захоплюючі пригоди, виконані в стилі pointclick (статичне зображення з інтерактивними елементами), в яких гравцеві належить вжитися в роль таємного посланця з Ватикану, бажає зупинити шалену полювання на відьом. Чи зможете ви самостійно розібратися що дійсно є правдою, а що брехнею?

  • Kings Quest
  • Kings Quest

   Квести (Quest)

   King's Quest захоплюючий квест, в якому ви ознайомитеся з цікавою історією про королівську сім'ю. Кожного члена сім'ї чекають справжні пригоди й випробування, так що на ваші плечі ляже тягар, не вдарити в бруд обличчям. Якщо зануритися в сюжет, нас чекає добра і мила казка, в якій принцесу викрав злий і кровожерний троль. Щоб врятувати безневинне дитя доведеться стати справжнім героєм.

   Подорожуючи по королівству на вашому шляху зустрінуться різні персонажі, одні з радістю розкажуть цікаву історію, а інші повеселять хорошими жартами. По мірі проходження сюжетної лінії ви побуваєте в ролі

  • Annas Quest
  • Annas Quest

   Квести (Quest)

   Маленька дівчинка Anna володіє незвичайними здібностями для свого віку, а саме телекінезом. З його допомогою вона може пересувати речі одним поглядом, що по ходу гри, безсумнівно, їй дуже допоможе. У грі величезний світ, заснований на казках і легендах. За сюжетом Anna живе зі своїм дідусем в гущавині темного лісу. Дідусь ніколи не дозволяв їй ходити одній в цей ліс.Він говорив, що це місце прокляте і там відбуваються страшні речі. Але одного разу дідусь сильно захворів і все одно взяв з неї обіцянку не ходити в ліс. Anna не може залишити дідуся вмирати і відправляється в похід за ліками.

  • Her Story
  • Her Story

   Квести (Quest)

   Her Story гра, в якої гравцеві належить стати справжнім кримінальним детективом, щоб розплутати дивну історію. Гра Her story створена на основі реальних подій, в центрі яких опинилася одна жінка. В зв'язку з зникненням чоловіка, її десятки разів будуть викликати на допит, але це нічого не дасть, тому саме ви повинні будете знайти справжнього винуватця і викрити його.

   У міру проходження гри потрібно буде переглянути безліч різних відеозаписів, які зберігаються в поліцейському архіві, щоб знайти зв'язок між злочинцем і зниклим. Варто бути гранично обережним, адже хто знає куди може завести це

  • Tormentum: Dark Sorrow
  • Tormentum: Dark Sorrow

   Квести (Quest)

   Головний герой прокидається в клітці, яку везе дирижабль до страшного на вигляд замку. Герой нічого не пам'ятає ні про своє минуле, ані про своєму сьогоденні, ні про те, де і як він опинився. Тепер гравцеві належить знайти відповіді на ці питання.

   Tormentum: Dark Sorrow являє собою point and click адвенчуру, в якій гравцеві належить вирішувати різні головоломки на шляху до свободи і приймати рішення щодо долі інших персонажів. Прийняті рішення безпосередньо вплинуть на розв'язку гри. Примітною особливістю Tormentum: Dark Sorrow є те, що абсолютно вся графічна складова намальована вручну.

  • Grim Fandango Remastered
  • Grim Fandango Remastered

   Квести (Quest)

   Ця гра є перевиданням у високій якості оригінального Grim Fandango, що виходив понад 15 років тому. Варто відзначити, що Grim Fandango по праву вважається однією з найкращих ігор в жанрі пригоди завдяки оригінальним ідеям та іскрометному гумору. У новій грі було повністю перероблено графічне і звукове супровід, причому звукові записи зроблені з використанням живого оркестру.

   Сюжетна складова гри описує пригоди Менні Кавалери в потойбічному світі. Проти нього затіяний змова і якщо він буде здійснений, то душа Менні ніколи не знайде спокою. Тому герой відправляється в подорож по загробному світу,

  • Lumino City
  • Lumino City

   Квести (Quest)

   Lumino City - покрокова пригодницька гра з елементами квесту від незалежної компанії State of Play Games. Сюжет Lumino City починається після завершення гри Lume і продовжує захоплюючу історію. Гра переносить протагоніста в абстрактний містечко, наповнений красивими і загадковими місцями. Зовсім недавно тут щось сталося і всі важливі механізми в місті були поламані. Гравцеві вирішуючи різні загадки і головоломки, які засновані на логіці, так і на фізиці, належить допомогти городянам знайти необхідні частини і відновити систему.

  • Richard Alice
  • Richard Alice

   Квести (Quest)

   Richard Alice є пригодницької грою стилізованої під аркади 90-их років. Події гри відбуваються у вигаданому світі, який занесений снігом, від найнижчої западини до самого висотного будинку. В ролі головних дійових осіб виступлять два ув'язнених, які потрапили в дуже дивну ситуацію. У Richard Alice як і в іграх подібного жанру, гравцеві належить вирішувати різні завдання використовуючи знайдені предмети по дорозі. Крім цього, по всьому шляху гравця, будуть розкидані різні листи і записки, необов'язкові до прочитання, але які допоможуть гравцеві розібратися в що відбувається.

  • Goodbye Deponia
  • Goodbye Deponia

   Квести (Quest)

   Goodbye Deponia - третя і заключна частина гумористичного квесту від компанії Daedalic Entertainment. На цей раз головному героєві попередніх частин - Рафусу, належить відшукати дорогу в Елізіум, а також врятувати кохану Депонию, якій загрожує повне знищення. Як і раніше, гравцеві належить взаємодіяти з зовнішнім світом і вирішувати нові завдання і головоломки, які в даній частині стали ще цікавіше і цікавіше. Трилогія Deponia безумовно заслуговує уваги, адже навіть з першої частини гра була теплою і атмосферної, з в міру забавним сюжетом і складними головоломками.

  • Memoria
  • Memoria

   Квести (Quest)

   Принцеса Саджа з далеких земель Фасар, за своїм покликанням має стати одним із самих великих і могутніх воїнів які коли-небудь існували. Але одного разу дівчина безслідно зникла, і всі хто її шукав не могли знайти жодного сліду, який би дав відповідь на те, куди вона зникла. Минуло кілька десятків років і про дівчину зовсім всі забули. Головним героєм гри буде птахолов, подруга якого по імені Нурі, дивним чином перетворилася на ворона. Гравцеві належить розгадати древню таємницю зникнення Сажди, яка якось пов'язана з перетворенням дівчата Нурі.

  • The Raven - Legacy of a Master Thief
  • The Raven - Legacy of a Master Thief

   Квести (Quest)

   Гра The Raven - Legacy of a Master Thief оповідає про професійному грабіжника, який вміє непомітно викрасти антикваріат і всілякі витвори мистецтва з різних добре охоронюваних місць. Гравцеві в ролі детектива, належить стати на крок попереду майстри своєї справи, щоб зловити злодія і захистити дорогий "Око Сфінкса". Гра позиціонується як яскравий і захоплюючий фільм з відмінною графікою і цікавим сюжетом, який не хоче відпускати. У грі представлені барвисті декорації, шикарна музика, цікаві діалоги і багато іншого, що роблять і без того хорошу гру ще більш атмосферней.

  • The Walking Dead: 400 Days
  • The Walking Dead: 400 Days

   Квести (Quest)

   Чергова частина ігрового серіалу The Walking Dead, в основі якого лежать однойменні комікси і телевізійний серіал. Дія гри розгортається в світі, заповненому живими мерцями. Гравцеві необхідно робити все можливе, щоб вижити разом з групою людей. Гра виконана в стилі інтерактивного кіно, таким чином, гравцеві потрібно в певні моменти вибрати те чи інше дію. Від вибору залежить подальший розвиток сюжету гри. Примітною особливістю The Walking Dead є те, що часто доводиться приймати нелегкі рішення за короткий проміжок часу.

  • Edna Harvey Harveys New Eyes
  • Edna Harvey Harveys New Eyes

   Квести (Quest)

   Edna Harvey: Harvey's New Eyes - пригодницький квест від студії Daedalic Entertainment. Сюжет гри розповідає про маленьку дівчинку на ім'я Ліллі, яка є вихованкою монастиря та бездоганно виконує всі обов'язки, якими б вони не були. Одного разу, її подруга Една зникають при загадкових обставинах. Тепер Ліллі належить зайнятися пошуками зниклої подруги, а також змусити себе думати, а не просто коритися наказам. Гравцеві належить спілкуватися з різними персонажами, вирішувати різні головоломки і таким способом пересуватися по рівнях, які в підсумку призведуть до фінальної розгадки.

  • Gray Matter
  • Gray Matter

   Квести (Quest)

   Саманта Еверетт не має постійного місця проживання дуже любить подорожувати по Європі на улюбленому мотоциклі. Також героїня не має місця роботи, зате знає пару фокусів, які допомагають їй знайти місце для ночівлі, а також теплий вечерю. Одного разу у дівчини з'являється можливість попрацювати асистентом у дивного нейробіолога, який живе один в похмурому особняку. Саманта без роздумів береться за роботу, розраховуючи на те, що вона в будь-який момент зможе виїхати. Це рішення спричинило за собою безліч наслідків. В Gray Matter гравцеві належить займатися паранормальними явищами, а також