Системні вимоги Ancestors: The Humankind Odyssey

Мінімальні Рекомендовані
ОС Win 7 64 Win 10 64
Процесор Phenom II X6 1100T
Core i5-2500K 3.3GHz
Ryzen R5 1600
Core i7-4770K 4-Core 3.5GHz
Відеокарта Radeon HD 7950
GeForce GTX 760
Radeon RX 480 8GB
GeForce GTX 980 4GB
Оперативна пам'ять 8 GB 8 GB
Місце на диску 40 GB 40 GB

“ В мінімальних системних вимогах вказана та комплектація PC, на якій гра "Ancestors: The Humankind Odyssey" без проблем запуститься при мінімальних налаштуваннях графіки.
Рекомендовані системні вимоги вказують ту комплектацію PC, на якій можна запустити гру "Ancestors: The Humankind Odyssey" на максимальних налаштуваннях графіки і грати з комфортним FPS (кількістю кадрів в секунду).”

Перевірка Ancestors: The Humankind Odyssey на сумісність з комп'ютером

Протестуйте свій ПК, щоб перевірити, чи запуститься у вас Ancestors: The Humankind Odyssey! Тестування порівняє характеристики вашого PC з системними вимогами гри і ви дізнаєтеся піде у вас гра чи ні, а також чи зможете ви комфортно грати Ancestors: The Humankind Odyssey, і дасть рекомендації чи потрібен апгрейд по кожному з комплектуючих вашого пк.
Піде у вас гра? Ancestors: The Humankind Odyssey

Введіть параметри вашого пк і натисніть "Результат"

Процесор
Відеокарта
Оперативна пам'ять

 • Коли ви часто задаєте собі питання: "Чи піде гра у мене на ПК?" Але ви абсолютно нічого не розумієте в комплектуючих комп'ютера, в такому випадку Ви потрапили на потрібний сайт.
 • Для того щоб дізнатися чи запуститься гра на вашому комп'ютері Порівняйте системні вимоги гри, все що потрібно зробити ввести дані вашого пк в форму нижще.
  Після введення необхідно вибрати один варіант із запропонованих під полем, і модуль вам видасть попередню оцінку.
  Як визначити які комплектуючі встановлені у вашому персональний комп'ютері?
 • Як вводити: Відеокарту або процесор вводите без слів «NVIDIA», «AMD», «Intel».
  Приклад введення: щоб вибрати наприклад процесор AMD FX-9590 4.7 GHz/5200MHz/8MB», вводите FX-9590, можна по одній букві або цифрі, система автоматично буде підбирати потрібне. Якщо варіантів немає, то спробуйте стерти кілька символів і вводити інший варіант.
 • Драйвера: необхідно пам'ятати, що потрібно завантажувати виключно повні і стабільні версії драйверів – постарайтеся не користуватися бета-варіантами, тому що у них може бути значна кількість не виявлених і не виправлених помилок.

Alert!

Будь ласка, майте на увазі!

 1. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити точні результати
 2. Звертайте увагу, чи позначені системні вимоги як Офіційні
 3. Наша мета - спростити придбання комп'ютерних ігор, щоб вони могли конкурувати з простотою, яка надається при покупці ігор, і дозволила нам користуватися потенційно придатними іграми
 4. Ми вітаємо ваші конструктивні відгуки та підтримку
 5. Якщо ви бачите офіційні системні вимоги в своїх подорожах в Інтернеті, і ми їх не отримали, будь ласка, опублікуйте їх або надішліть нам

Alert!

Пам'ятайте - Наші оцінки є приблизними!

 1. Якщо наш Тест видасть Вам що ваша система слабенька для запуску або навпаки, то це ще не означає, що гра не буде працювати або в іншому тесті йти на ультра налаштуваннях
 2. Це значення залежить від багатьох факторів і постійно змінюється.
 3. Але все ж ми даємо Вам хоч якусь інформацію, з допомогою якої зможете приблизно оцінити, піде у Вас гра чи ні, а також чи зможете Ви комфортно в неї грати, або ж задуматися над апгрейдом.

У розробці!!!

Данный модуль в настоящее время находится в разработке!

Функционал расчета FPS будет внедряться постепенно и будет во многом зависеть от вводимых пользователями данных

Оцінки та відгуки гравців Ancestors: The Humankind Odyssey

Якщо ви вже грали в "Ancestors: The Humankind Odyssey", розкажіть, що ви думаєте про цю гру. Дайте оцінку Ancestors: The Humankind Odyssey за різними параметрами. Розкажіть про її достоїнства і недоліки, про її плюси та мінуси - це буде корисно знати іншим людям, які хочуть в неї пограти.

Опис гри Ancestors: The Humankind Odyssey

Ancestors: The Humankind Odyssey видеоигра в категории Другие, издает игру компания Panache Digital Games, дата релиза 27.08.2019. Игра выходит на таких платформах как - PC,Xbox One,Playstation 4. Для Ancestors: The Humankind Odyssey требуется как минимум Radeon HD 7950 2 GB или GeForce GTX 760, чтобы соответствовать минимальным требованиям. Чтобы поиграть в Ancestors: The Humankind Odyssey Ваша видеокарта должна поддерживать, как минимум DX 11. Для плавной игры и стабильного FPS необходима такая же видеокарта по мощности, как GeForce GTX 980 4GB/Radeon RX 480 8GB, в сочетании с Core i7-4770K 4-Core 3.5GHz/Ryzen R5 1600 чтобы соответствовать рекомендованным системным требованиям с высокой графикой и разрешением. Возрастное ограничение 12+.
Коментарі

Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам