Welcome to ІгроСвіт & BenchGame.com

Options

 • VIEW AS
 • sort by
  • Street Fighter 30th Anniversary Collection
  • Street Fighter 30th Anniversary

   Бійки (Fighting)

   Street Fighter 30th Anniversary Collection відеогра в категорії fighting, дата релізу 12 Гру 2018 03:00, гра виходить на таких платформах як - PC, Xbox One, PS4. Більше про гру буде відомо в час виходу.
  • SoulCalibur VI
  • SoulCalibur VI

   Бійки (Fighting)

   SoulCalibur VI відеогра в категорії fighting, дата релізу 12 Гру 2018 03:00, гра виходить на таких платформах як - PC, Xbox One, PS4. Більше про гру буде відомо в час виходу.
  • DRAGON BALL FighterZ
  • DRAGON BALL FighterZ

   Бійки (Fighting)

   DRAGON BALL FighterZ відеогра в категорії fighting, дата релізу 25 Лют 2018 03:00, гра виходить на таких платформах як - PC, Xbox One, PS4. Більше про гру буде відомо в час виходу.
  • WWE 2K18
  • WWE 2K18

   Бійки (Fighting)

   WWE 2K18 - симулятор реслінгу від студії Yuke's і Visual Concepts. Обкладинку гри прикрасить фото американського професійного реслера, що виступає під псевдонімом Сет Роллінс (Seth Rollins), колишнього дворазового чемпіона світу WWE у важкій вазі. Як і в WWE 2K17, крім консольних версій, в WWE 2K18 також буде і версія для ПК (PC). Крім стандартної версії гри, нас очікують і дві розширені.Розробники запевнили, що серйозно поліпшили роботу движка, що позначиться на більш реалістичному поведінці бійців, а також реакції їх шкіри на силові навантаження. Поєдинки на цей раз будуть проходити під

  • Brawlhalla
  • Brawlhalla

   Бійки (Fighting)

   Brawlhalla гра в жанрі файтинг, розроблена і видана Blue Mammoth Games. У грі є безліч ігрових режимів, основною метою яких є зіштовхнути противника з арени, завдаючи максимальний шкоди його здоров'ю. Стан здоров'я можна визначити за кольором іконки. Чим більше колір змінюється від білого до червоного, тим більшої шкоди завдано персонажу. В ході бою, з повітря на арену падає різну зброю (мечі, списи, гармати, сокири, луки, кастети тощо), яке можна взяти і використовувати. Одночасно можна користуватися тільки двома видами зброї.

  • Nidhogg 2
  • Nidhogg 2

   Бійки (Fighting)

   Nidhogg 2 - інді гра в жанрі екшен з елементами файтинга від незалежної студії Messhof. Гра є продовженням Nidhogg.

   В Nidhogg 2 гравці б'ються зі своїми суперниками і ворогами використовуючи холодну зброю та різні техніки фехтування. Є одиночний (бій з ШІ), багатокористувацький і турнірний режими гри.

  • Tekken 7
  • Tekken 7

   Бійки (Fighting)

   Tekken 7 - дев'ята частина одного з найзнаменитіших файтинга на планеті. Як і раніше нас чекають зубодробильні бої один на один, з парою нововведень. По-перше тепер буде можливість переривати серію атак противника, по-друге - коли здоров'я досягне мінімуму, з'явиться можливість зробити серію шалених атак ( Rage Art), які можуть сильно змінити розстановку сил у поєдинку. Крім цього, в Tekken 7 з'являться абсолютно нові персонажі - цілих десять нових бійців. Старі добрі , зрозуміло, так само нікуди не подінуться.

   Сюжетна лінія, в свою чергу, завершить історію сім'ї Місіма. Це буде завершальний

  • WWE 2K17
  • WWE 2K17

   Бійки (Fighting)

   WWE 2K17 симулятор настільки популярного в США театралізованого спортивного змагання як реслінг. В черговий версії серії велика кількість ліцензованих спортсменів, які дубасять один одного на реально існуючих аренах кулаками і ногами, а також використовуючи "випадково" попалися під руку стільці, столи і якщо необхідно за сюжетом, то навіть чемпіонськими поясами. Розробники зробили зусилля, щоб наблизити гру до реальності. Тепер і гравець може створити власного бійця, попрацювавши з його зовнішністю і навчивши тільки йому властивою комбінацією ударів, захоплень і прийомів.

  • Killer Instinct: Season 3
  • Killer Instinct: Season 3

   Бійки (Fighting)

   Killer Instinct: Season 3 від американської студії розробника комп'ютерних ігор Iron Galaxy Studios, продовжує серію файтинга. У гру додані нові колоритні, мультяшні персонажі з інших відео ігор. Одним з таких героїв є Rash (Раш). Раш - один з трьох жаб-мутантів-воїнів відео ігри, 1991 року, Battletoads.

   Так само, у грі з'явилися деякі механічні нововведення. Одним з них є можливість добити противника особливим, завершальним ударом. Щось схоже на удари Fatality з файтинга Mortal Kombat.

  • WWE 2K16
  • WWE 2K16

   Бійки (Fighting)

   WWE 2K16 - чергова частина симуляторів реслінгу, від студії 2K Games. У грі представлені всі існуючі бійці з реального телешоу. Кожен з них має власні характеристики, а також коронний прийом яким боєць і славиться. Гравцеві пропонується вибрати одного з них і битися на арені з таким же здорованем, використовуючи різні прийоми і предмети.

   Крім одиночного режиму, в грі присутній багатокористувацький. У ньому гравець зможе перевірити вміння героя, а також власні навички управління бійцем.

  • BlazBlue: Chrono Phantasma
  • BlazBlue: Chrono Phantasma

   Бійки (Fighting)

   BlazBlue: Chrono Phantasma захоплюючий файтинг з участю анімаційних героїв. Всі бої будуть проводитися на різних унікальних картах. Крім основних ударів можна буде використовувати підручні засоби для нанесення додаткового шкоди. Вибравши бійця, є можливість змінити його костюм і до початку бою переглянути удари, щоб бути готовим з перших секунд. Всі персонажі по-своєму унікальні, починаючи з зовнішнього вигляду, спеціальних атак і закінчуючи стилем ведення бою і супер ударами. Щоб виграти доведеться навчитися атакувати, блокувати, ухилятися, а головне набирати смужку божевілля, адже саме

  • Street Fighter V
  • Street Fighter V

   Бійки (Fighting)

   Street Fighter 5 - черговий випуск двомірного файтинга від студії Capcom. Крім традиційного поліпшення графіки, п'ята частина отримала безліч нововведень. Перше і основне, це поява в грі нової шкали, яку після повного заповнення можна використовувати як проведення спеціальних атак, унікальних для кожного персонажа.

   У Street Fighter 5 розробники представили шістнадцять героїв, четверо з яких, є абсолютними новачками. Крім цього, на відміну від попередніх частин, гра пропонує новий багатоплатформовий мультиплеер, в якому гравці зможуть перевірити свої сили сражаясьс досвідченими бійцями, граючими

  • Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4
  • Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

   Бійки (Fighting)

   Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 - чергова і завершальна частина файтинга, заснованого на японському аніме "Наруто". Сюжет гри продовжує розповідь подій попередньої частини, які будуть йти аж до кінця манги. Гра отримала деякі нововведення. Зокрема, компанія Cyber Connect 2 вирішила повернути деякі прийоми, які були прибрані з попередніх ігор серії.

   В іншому, це ті ж бої, в яких гравець вибирає собі персонажа і б'ється на арені один на один з ворогом. Кожен із запропонованих героїв має певний набір прийомів, а також володіє унікальним енергетичним ударом. На відміну від попередніх

  • Guilty Gear Xrd -SIGN-
  • Guilty Gear Xrd -SIGN-

   Бійки (Fighting)

   Guilty Gear X-rd -СПЕЦІАЛЬНА, є класичним двомірним файтингом, розробкою якого займався відомий японський геймдизайнер Дайсуке Исиватари. Гра виділяється серед усього різноманіття файтинга детальним промальовуванням бійців і оточення, наявністю широкого переліку бойових комбінацій і безліччю різноманітних режимів гри. Варто відзначити і той факт, що в Guilty Gear X-rd -SIGN - кожен боєць по-своєму унікальний: у кожного різний стиль ведення бою, свої особливі прийоми, переваги і недоліки. Причому баланс сили у грі виконаний на вищому рівні.

  • Kung Fu Panda: Showdown of Legendary Legends
  • Kung Fu Panda: Showdown of Legendary

   Бійки (Fighting)

   Kung Fu Panda: Showdown of Legendary Legends - аркадний файтинг від компанії Vicious Cycle. Гра створена за мотивами мультфільму "Кунг-фу панда", з якого перенесені кращі майстри єдиноборств. Гравцеві на вибір пропонується 24 персонажа і 12 різних локацій, на яких відбуватимуться поєдинки. Крім цього, Kung Fu Panda: Showdown of Legendary Legend підтримує онлайн в трьох режимах: Versus, Team Play і Tag-Team. Також розробники пообіцяли оновлювати гру після її релізу, додаючи в неї нові локації і режими.