Системні вимоги The Talos Principle 2

Мінімальні Рекомендовані
ОС Win Xp 32 Win 7 64
Процесор Athlon 64 X2 Dual Core 5000+
Core 2 Duo E4400 2.0GHz
Phenom II X4 840
Core 2 Quad Q9650 3.0GHz
Відеокарта Radeon HD 3600 Series
GeForce 8600 GS
Radeon HD 5870 1024MB
GeForce GTX 480
Оперативна пам'ять 2 GB 4 GB
Місце на диску 8 GB 8 GB

“ В мінімальних системних вимогах вказана та комплектація PC, на якій гра "The Talos Principle 2" без проблем запуститься при мінімальних налаштуваннях графіки.
Рекомендовані системні вимоги вказують ту комплектацію PC, на якій можна запустити гру "The Talos Principle 2" на максимальних налаштуваннях графіки і грати з комфортним FPS (кількістю кадрів в секунду).”

Перевірка The Talos Principle 2 на сумісність з комп'ютером

Протестуйте свій ПК, щоб перевірити, чи запуститься у вас The Talos Principle 2! Тестування порівняє характеристики вашого PC з системними вимогами гри і ви дізнаєтеся піде у вас гра чи ні, а також чи зможете ви комфортно грати The Talos Principle 2, і дасть рекомендації чи потрібен апгрейд по кожному з комплектуючих вашого пк.
Піде у вас гра? The Talos Principle 2

Введіть параметри вашого пк і натисніть "Результат"

Процесор
Відеокарта
Оперативна пам'ять

 • Коли ви часто задаєте собі питання: "Чи піде гра у мене на ПК?" Але ви абсолютно нічого не розумієте в комплектуючих комп'ютера, в такому випадку Ви потрапили на потрібний сайт.
 • Для того щоб дізнатися чи запуститься гра на вашому комп'ютері Порівняйте системні вимоги гри, все що потрібно зробити ввести дані вашого пк в форму нижще.
  Після введення необхідно вибрати один варіант із запропонованих під полем, і модуль вам видасть попередню оцінку.
  Як визначити які комплектуючі встановлені у вашому персональний комп'ютері?
 • Як вводити: Відеокарту або процесор вводите без слів «NVIDIA», «AMD», «Intel».
  Приклад введення: щоб вибрати наприклад процесор AMD FX-9590 4.7 GHz/5200MHz/8MB», вводите FX-9590, можна по одній букві або цифрі, система автоматично буде підбирати потрібне. Якщо варіантів немає, то спробуйте стерти кілька символів і вводити інший варіант.
 • Драйвера: необхідно пам'ятати, що потрібно завантажувати виключно повні і стабільні версії драйверів – постарайтеся не користуватися бета-варіантами, тому що у них може бути значна кількість не виявлених і не виправлених помилок.

Alert!

Будь ласка, майте на увазі!

 1. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити точні результати
 2. Звертайте увагу, чи позначені системні вимоги як Офіційні
 3. Наша мета - спростити придбання комп'ютерних ігор, щоб вони могли конкурувати з простотою, яка надається при покупці ігор, і дозволила нам користуватися потенційно придатними іграми
 4. Ми вітаємо ваші конструктивні відгуки та підтримку
 5. Якщо ви бачите офіційні системні вимоги в своїх подорожах в Інтернеті, і ми їх не отримали, будь ласка, опублікуйте їх або надішліть нам

Alert!

Пам'ятайте - Наші оцінки є приблизними!

 1. Якщо наш Тест видасть Вам що ваша система слабенька для запуску або навпаки, то це ще не означає, що гра не буде працювати або в іншому тесті йти на ультра налаштуваннях
 2. Це значення залежить від багатьох факторів і постійно змінюється.
 3. Але все ж ми даємо Вам хоч якусь інформацію, з допомогою якої зможете приблизно оцінити, піде у Вас гра чи ні, а також чи зможете Ви комфортно в неї грати, або ж задуматися над апгрейдом.

У розробці!!!

Данный модуль в настоящее время находится в разработке!

Функционал расчета FPS будет внедряться постепенно и будет во многом зависеть от вводимых пользователями данных

Оцінки та відгуки гравців The Talos Principle 2

Якщо ви вже грали в "The Talos Principle 2", розкажіть, що ви думаєте про цю гру. Дайте оцінку The Talos Principle 2 за різними параметрами. Розкажіть про її достоїнства і недоліки, про її плюси та мінуси - це буде корисно знати іншим людям, які хочуть в неї пограти.

Опис гри The Talos Principle 2

The Talos Principle 2 видеоигра в категории Приключения от разработчиков из студии Devolver Digital, издает игру компания Croteam, дата релиза неизвестна.

Коментарі
19.11.2019 08:40

да давно ни чего не слышно, в свое время на конференции Nordic Game 2016 Croteam официально сообщила, что работает над Талос 2, но .... так что остается ждать новостей.

 

 • Comments (22)
19.11.2019 00:12

Такой игры покачто к сожелению не существует...

 • Comments (21)

Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам